2733
2739
عنوان

لکه بینی در بارداری

63 بازدید | 16 پست

برو آزمایش بده ببین بتا بالا رفته یانه رفتم بتا شده بود۱۷۰۰

اما نگرانیم اینه با وجود استفاده از شیاف موقع دستشویی رفتن لک بینم 

توروخدا کمک کنین خیلی نگرانم نی نی خوب یانه قلبش تشکیل میشه یانه 

چن هفته ای لک بینیت چ رنگیه و روزی چن بار میبینی

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
دکتر رفتم اما شیاف داد گفت استفاده کن ولی هنوزم لک بینم

منم همینطور بودم از اولش احتمال هماتوم پشت جفت داری و جفت پایین. من لکه بینیم تا سه ماهگی ادامه داشت. خیییلی احتیاط کن فقط بخواب در حد لزوم بلند شو ومنم بعد از ادرار قهوه ای میدیدم

هماتوم داشتم یعنی یک خون کوچیک پشت جفت بود‌ . احتمالا جفتتم پایینه . شیاف هر شب بزن چیای گرم هم نخور

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
منم همینطور بودم از اولش احتمال هماتوم پشت جفت داری و جفت پایین. من لکه بینیم تا سه ماهگی ادامه داشت ...

توروخدا دعا کن برای خیلی میترسم سونو بعدی باید برای تشکیل قلب برم 

2740
توروخدا دعا کن برای خیلی میترسم سونو بعدی باید برای تشکیل قلب برم 

خیلیا اوایل حاملگی لکه بینی دارن. لک قهوه ای یعنی خون مونده شده . خونی ک جریان پیدا نکرده. 

خیلیا این مشکل دارن اصلا نترس من حتی دوسه بار نصف شبا خونریزی قرمز داشتم مث پریود. از ترس میمیردم.ولی بخاطر جفتم ک پایین بود مثلا سوار  ماشین میشدم شبش اینطور ب سرم میومد. فقط خوابیدم تو خونه  و رعایت کردم دقیقا تا ۳ماهگی داشتم.

میگن جنین پسر اینجوریه ک لک بینی داری. برو تو تایپکتام‌بخون دیوونه شده بودم از لکه بینی. کلافه بودم خداروشکر خوب شدم. روزی ۲تا دوفامد ۱۰ میخورم. و شبی ی شیاف . گرمی هم نمیخورم نزدیکی هم ممنوع

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هماتوم واسه جنین خطر نداره

ن خود ب خود جذب میشه یا دفع میشه. اگر مقدار خون پشت جنین زیاد باشه خطر کنده شدن جفت و سقط داره. ولی در ۹۰ درصد مواقع با استراحت و شیاف قابل حله من سر هر دوتا بچم هماتوم داشتم و خوب شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن خود ب خود جذب میشه یا دفع میشه. اگر مقدار خون پشت جنین زیاد باشه خطر کنده شدن جفت و سقط داره. ولی ...

هماتوم تو سونوگرافی دیده نمیشه؟

آخه من رفتم فقط گفت ساک بارداری دیده میشه 

هماتوم تو سونوگرافی دیده نمیشه؟ آخه من رفتم فقط گفت ساک بارداری دیده میشه 

هماتوم دیده میشه من اولی از ۸هفته هماتومم رو دید تو سونوگرافی

دومی از هفته ۱۰ هماتومم رو دید دکتر.

هر دوتاشم تا ۱۳هفته جذب شده بود

والا تازه وارد ماه چهارم شدم نمیدونم‌پسره یا دختر. هرچی میخاد باشه سالم باشه.

برای تشکیل قلب هم لازم نیس چیزی بخوری. تغذیه سالم داشته باش.میوه ها و لبنیات و گوشت استفاده کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هماتوم تو سونوگرافی دیده نمیشه؟ آخه من رفتم فقط گفت ساک بارداری دیده میشه 

هنوز زوده برای شما اخه جفتش خییییلی کوچیکه .صبرکنید تا دو هفته دیگه سونو مجدد تکرار کنید جای خوب هم برید ک تجربه داشته باشن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هماتوم دیده میشه من اولی از ۸هفته هماتومم رو دید تو سونوگرافی دومی از هفته ۱۰ هماتومم رو دید دکتر. ...

پس یعنی من هماتوم نداشتم ک نگفت یا هنوز دیده نمیشه؟

ایشالا ک نی نی تون سالم ب دنیا بیاد

2706