2737
2739

من عروس اونیکی عمومم،این عمویی که میگم نه. دیروز رفته بودیم بیرون ،به زوررر وارد باغ مردم میشدن گوجه سبز میچیدن چاغاله بادوم میچیدن چند بارم صاحبای باغ بهشون تذکر دادن انگار نه انگار من جای اونا آب شدم،برگشتنی همسرم رفت ماست بگیره زنعموم گفت دوتام واسه ما بگیر همسرمم خجالتی نتونست چیزی بگه گرفت ینی میخواستم خفش کنم وضع مالی خودشون مشکلی نداره.

و خیلی چیزای دیگه که یادم میوفته اعصابم خورد میشه🤦‍♀️کاش ارتباطشونو با ما کلا قطع کنن

خوبه اینا عموی همسرمم میشن شوهرم غریبه بود آبروم پاک میرفت

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜

به این فکر کن شوهرت غریبه بود با اینا لازم نبود رفت و امد کنید

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

دخترشم با هزار نفر بوده متاهلم هست خانم هر جایی میرن اونا میزارن جلو ماشین واسه هر نریییی که میبینه میخنده🤦‍♀️خانم برگشته خونه پدرش چون شوهرشو دوس نداره با هزار نفره با سند و مدرک خودم دیدم.خدا شانس بده شوهره هم میگه فقط بیاد سر خونه زندگیش هیچی نمیخوام

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
به این فکر کن شوهرت غریبه بود با اینا لازم نبود رفت و امد کنید

نه بابا ۲۴ ساعتی خونمون پلاسن،در هر صورت اینا هستن

مامانم میگه فکر کنم اینارو هم کم کم باید وارد مهریم کنم

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜
2740

چقدر رومخ و خجالت آورن

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
آدم با این جور آدما هرچی ارتباطشو قطع کنه آرامش بیشتری داره به اینا میگن آدمای سمی

واییییییییی دقیقااااااا دخترش داره طلاق میگیره رفته گفته من باعث شدم طلاق بگیرن😐😐😐در حالی که من اسم شوهرشم یادم نیس بخدا 

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜
2706