2733
2734
عنوان

از مامان و بابام متنفرم

157 بازدید | 13 پست

ازشون متنفرم و هیچ وقت دلم باهاشون صاف نمیشه منتظرم که ازدواج کنم و برم یه شهر دیگه و از دستشون راحت شم 

بنظرتون عادیه ازشون متنفرم؟ 

مخصوصا بابام 

به مرگش که فکر میکنم هیچ حسی بهم دست نمیده

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

خدایی نکرده اتفاقی بیفته بیشتراز همه تو یقه چاک میدی

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲
2740
خوب چرا ؟ منم پدر و مادرم در حقم تو گذشته خیلی بدی کردن خوردم کردن تو موقعی که مشکل داشتم تنهام گزاش ...

من خیلی وقته که هربار بخشیدم ولی دیگه نمیتونم ببخشم 

دیگه نمیتونم حسی داشته باشم بهشون 

خدایی نکرده اتفاقی بیفته بیشتراز همه تو یقه چاک میدی

مامانم اره ولی بابام اصلا بمیره به پهلوی راستمم نیست اگرم گریه کنم واسه دل خودم گریه میکنم که چرا مثل همه دلم نمیخواد واسه بابام گریه کنم 

خوب تعریف کن چرا مگه چیکارت کردن

حس و حال تعریفم ندارم دلم میخواد بمیرم 

با خودم میگم وقتی بابام نمیخوادم چجوری باور کنم یه پسر غریبه عاشقم شده 

کاش زندگیم تموم شه 

توان ادامه دادن ندارم 

اگه خودکشی گناه نبود تاحالا کار خودمو تموم کرده بودم 

تنها امیدم به زندگی عشقمه 

اونه که بهم امید میده و باعث میشه درس بخونم وگرنه اون نباشه من میشم مرده متحرک  

خدا اگر بهم پدر و مادر خوب نداده عوضش یه ادمی هست تو زندگیم که فرشته است و بابتش روزی 100بار خداروشکر میکنم 

حس و حال تعریفم ندارم دلم میخواد بمیرم  با خودم میگم وقتی بابام نمیخوادم چجوری باور کنم یه پسر ...

ببین خیلیا هستن که پدر و مادر درست و حسابی ندارن من خودم از وقتی به دنیا اومدم خواهر برادر هام خرجمو دادن پدرم همیشه تحقیرم میکرد سرم داد میزد مادرم من اصلا براش مهم نبودم ولی چه میشه کرد انشالله یه زندگی خوب نصیبت بشه دلتو از کینه پر نکن چون فقط خودت عذاب میکشی

ببین خیلیا هستن که پدر و مادر درست و حسابی ندارن من خودم از وقتی به دنیا اومدم خواهر برادر هام خرجمو ...

درکت میکنم من ❤

عصبانی بودم یه چیزی گفتم وگرنه دلم مهربونه نمیتونم کسیو نبخشم خوبه این نی نی سایت هست ادم میاد تایپک میزنه خالی میشه