2733
2734

تاثیر گذار رهایی از شاوشنگ

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

من فیلم خارجی اصلا نمیبینم مگ اینکه چیییی بشه 

اما ی فیلم چینی بود نمیدونم یا ژاپنی ب اسم کنگ فوی میمون دیوانه . تقریبا ۱۵ سال پیش دیدمش اما هنوزم برام جذابیت داره 

لاک قرمز ولی ایرانیه

بی بدن هم جدیدا اومده منتظرم ببینم تحت تاثیر قرار میگیرم یا ن😅

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2738

یه هندی هم قبلا دیده بودم پسره عاشق یکی میشه بعد عشقش ناخواسته باعث لو رفتن یه گروه مافیایی میشه پسره هم از این رو به اون رو میشه و ادامه ی ماجرا ولی متاسفانه اسمش یادم نیست

ولی تو زمان خودش خیلی قشنگ و تاثیرگذار بود 

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

فیلم انگل فکر کنم ایکار گرفته چینی ۲۰۱۹

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2706