2737
2739
عنوان

دابسمش من تقدیم به عشق ابدیم🙂فیلم

1318 بازدید | 48 پست

درسته که به روانشناسم قول دادم لباس های شاد بپوشم بگم بخندم خوشحال باشم اما این به این دلیل نیست بتونم لحظه از فکرت بیرون بیام 🙂

به قول شاعر از روزی که تو رو دیدم گلم مهر تو به دلم‌نشست عشق ابدیم خودتی...

الان میزارم لینکو

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
لعنت به هرچی نامرده فقط زندگی یه دختر شاد رو سیاه میکنن عوضیا

اینو نگو‌ اون مرد ترین آدمی بود که به عمرم دیدم 

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
برا اولین بار خوبه ولی باید با صورت و دستات بهتر کار کنی 

حال منم مثل کاربریته پس نزار بشورمت بیرون 

چه سر گذشت تلخی😔😔😔خانوادت خوبن؟عذاب وجدان ندارن؟

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓
2740
واقعا خودکشی کرد؟؟؟

آره

2706