2737
2739

دختره معنوی به زندگی نگاه میکنه

عاشق هنر و حیوونا و طبیعته

محبت میکنه بهشون همیشه تو کیفش غذای گربه هست عاشق نقاشیه و روانشناسی و فلسفه

و موقع هدیه دادن به اون نقاشی و چیزایی که با دست خودش درست شده و روش زمان گذاشته رو بهش میده

نامه عاشقانه یادگاری و شیرینی های تزئینی و کیک

اما پسره برعکس زیاد به هنر اهمیتی نمیده

پول خیییییییلی دوست داره و به زندگی به جنبه مالی نگاه میکنه اهمیتی برای چیزایی که اون بهشون علاقه داره زیاد قائل نیست

فوق العاده مسئولیت پذیر و دست و دل بازه و کادوهاشم لباس و چیزای گرونن

بنظرتون این تفاوت شخصیتی چطوریه؟

میتونن باهم کنار بیان دلیلتونو بگین

❌هرگونه درخواست دوستی از طرف اقایون پیگرد قانونی دارد❌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من خودم كاملا شخصيتم مثل پسره هستش😂ولي فك نكنم بتونم با همچين ادمي مثل رفتاز و ديدگاه دختره داره يع ...

عشقی که دختره بهش داره بخلطر معنوی بودنش خیلی قشنگه

2740
عشقی که دختره بهش داره بخلطر معنوی بودنش خیلی قشنگه

واسه دختره و شما كه شايد دختره رو درك ميكني حتما قشنگه ولي واسه من كه كاملا ديدگاهم مثل پسرت خيلي قشنگ نيست. يا شايد هم هست ولي من اهميتي نميدم

🫠
دختره ممکنه اسیب ببینه

افرين

مثلا ممكنه پسره اوايل نشون بده كه از كارا ر طرز فكره دختره خوشش مياد ولي بعد خسته ميشه. مثلا ميگه بابا اه بسه ديگه اين مسخره بازيا و فلان

ولي اسي اينا همش در خد حرف و حدس و گمانه. براي زندگي و رابطه از كسي نميتوني نسخه كامل بگيري. ممكنه اين دوتا ادم برن تو رابطه اونقدر خوشبخت بشن و باهم كنار بيان كه كسي باورش نشه

🫠

مهم تفاوت ها نیست مسئله مهم ب نظرم پذیرشه. ایا همدیگه رو با وجود این تفاوت ها و چالش هایی که ناشی از این تفاوتهای ناگزیره میپذیرن یا نه. اگر برای هم دردسر درست نمیکنه که خیلی هم عالیه. دختر کاملا روحیه ی زنانگی داره و پسر هم به عنوان مکمل حامی و مدیر این رابطه ست. 

فقط حال خوب کنار هم و حمایته که میتونه تضمین کنه خوشبختی رو.

مهم تفاوت ها نیست مسئله مهم ب نظرم پذیرشه. ایا همدیگه رو با وجود این تفاوت ها و چالش هایی که ناشی از ...

ممنونم از نظرتون💖

2706