2733
2734
عنوان

چی میشه ی مرد جرئت میکنه ب یه دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 1132 بازدید | 83 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دیشب اتفاقا داشتم بهش فکر میکردم  انقدر خیالشون راحت شده که احتمال ۷۰درصد میگیره و باهم دوست م ...

کلا مردها برخلاف زنها اعتماد بنفس ستودنی ای دارن 

نه شغل نه پول نه خونه نه قیافه نه اخلاق نه ماشین هیچی نداشته باشن هم معتقدن بینظیر و خاص هستن 

برخلاف خانم ها که همه چیز رو دارن ولی خود کم بین هستن

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2728
انشاءالله چون قضاوت گردی آنروز ی اتفاق بد برات بیوفته

زیادی فاز داریا 

با همه سر جنگ داری 

خودت زدی28سال پشت کنکور 

خودت میگی دانشجوم 

سنم کمه 

خودت میگی برای مرد یع شغل پیشنهاد بدید که درامدش خوبه 

خودت با مردا درگیری بعد قضاوت شدی؟

2740
عزیزم برای امضاتون تلاشم کردین؟؟؟ یه حرکتی هم خودتون بزنید

نه عزیزم نمتونم تلاشی کنم ولی خوابی دیدم تعبییر خوبی فکر کنم نداره ...حالم خوب نیست

کاربر خانوم هستم😊برای آرامش قلبم یدونه صلوات بفرس دوست عزیزم🌹من عاشق پسر مذهبیه واحد روبرویمون شدم صداش همش تو اتاقمه دارم دیووونه میشم...سه سال هست که تو ساختمون ما دو تا پسر از شهر دیگه برای کار آمدن و زندگی میکنن و دیوار اتاق این پسر با دیوار اتاق من مشترکه، تویه طول سه سال تمام خنده هاشو صحبتاشو تلفناشو رازو نیازاشو و نماز خوندناشو نماز شباشو و حتی گریه هاشو (موقع رازو نیاز و خوندن دعا)شنیدم و خیلی وقتها ک شروع به صوت قرآن میکنن من اینور دیوار دست از کارم بر میداشتم و به صوت قران ایشون گوش میدادم و میگفتم خوشبحال همسرشون(نمیدونم مجرد هستند یا متاهل) من ایشونو ندیده بودم تا اینکه پارسال بارها ایشونو دیدم و دلم رفت و الان درگیرش شدم  من جز توکل کاری از دستم بر نمیاد ،من در آخرایه ماه اسفند کربلا روزیم شد و اونجا از آقا خواستم یا فراموششون کنم یا اگر به صلاحه و این پسر مجرده به من ببخشه که مطمعناً قَدرش خواهم دونست در غیر اینصورت بهش همسری بده که قَدرشو بدونه ...از شما عزیزان مخام که برای فراموش کردنش برام دعا کنید بخدا سخته پسری ب این خوبی رو در حالی ک هر لحظه صداش کنارته فراموش کنی واقعا این امریست دشوار🤦‍♀️و من دارم دیووونه میشم🥲🥺
نه عزیزم نمتونم تلاشی کنم ولی خوابی دیدم تعبییر خوبی فکر کنم نداره ...حالم خوب نیست

عزیزم خب شما هم باید تلاش خودتو انجام بدی تا خدا هم کمکت کنه وقتی قدمی برنداری چجوری خدا کمک کنه؟

تو همین سایت یه خانمی عاشق یه اقای مذهبی شده بود اینقد تلاش کرد ولی نا محسوس اون اقا نمیدونست

اخرم نظر اقاهه جلب شد بهش وپیش قدم شد

خیلی اتفاقا رو ما خودمون باید رقم بزنیم

خواب هم شما به خیر بگیر صد درصد خیر میشه

مامانم خواب دید دندون جلوش افتاده خیلی ناراجت بود چون تعبیرش از دست دادن یکی از عزیزان نزدیکته

همون روز خواهر جونش به رحمت خدا رفت

بعد از اون چند بار دیگه همین خوابو دید اما به خیر گرفت و سپرد به امام رضا و حضرت فاطمه

همه اشونم خیر شدن

انرژی مثبت بده و تلااااش کن

خدا به ما نیرو وعقل تلاش کردن داده پنجاه درصد اتفاقای زندگیمون  دست خودمونو شما پنجاه درصد خودتو کامل انجام بده پنجاه درصد دیگه رو بسپر به خدا اگه خیره جور بشه

نمیشه کلا کنار بشینی 

این رفتارای عجیب رو کی بهتون یاد داده؟ همین مونده جنس مخالف میبینید پارس کنید. اینهمه الرژی نسبت به جلو اومدن یه جنس مخالف رو درک نمیکنم. اگه کثیف باشه یا پیشنهاد تن فروشی باشه میگم اوکی، ولی دوستی یه چیزه نرماله شما یا میگی اره یا میگی نه و اگه طرف جواب ردتو نفهمید یه طوری دورش میکنی حالا مجازی باشه بلاک میکنی تو واقعیت باشه بهش میفهمونی نظرت تغییر نمیکنه و غیره. اسمون به زمین اومده؟ 

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
2706