2737
2734

ما 12سال همش اختلاف داریم

بچه ننه ست وحاضر نیست ازپیش خانواده ش تکووون بخوره

میخواد دائم چسبیده باشه بهشون منم اینجا خیلی اذیتم وبخاطر دخترم تحمل میکنم تابزرگ بشه وجدابشم

خیلــــــــی بلاها سرم اورد ازجمله وفتی فلج شدم ولم کرد 

اخر سری هم که خواست طلاقم بده

و رفت وسیله هاش(ماشین وغیره) 

زد بنام خواهرش والانم بنام خواهرشن

حالا 500میلیون تو حسابشه

شیطونه میگه بخاطر تمام بدی های که خودش وخانواده ش درحقت کرد پاشو وبی خیال زندگی بشو 

و برو مهریه اجرا بذار تا توقیف بشن

و بچه رو بردار و از اینجا برو

اما عذاب وجدان میگیرم.... 

پس چطور اون وقتی منو توی تخت بیمارستان رها کرد ورفت وتف انداخت تو صورتم وگفت نمیخوامت و7ماه فلج بودم یه هزاری بهم نداد دلش نسوخت؟ 

هنوزم واسه دادن پول بهم، خوووووون به جیگرم میکنه

مهرت چقدره ک همش ۵۰۰ میلیونه؟

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
2738

واقعا بعضی ها را  نبایدبهشون بگیم انسان  خوب بی شرف زندگی مشترک یعنی تو خوشی و مریضی کنار هم باشیم ولی اون پانصد تومن دردی را دوا نمیکنه تو این زمونه باید یه فکر اساسی بکشی  تا اموال شوهرت برگرده به اسم خودش

2706