2733
2739

سلام دوستان وقتتون بخیر .. میشه لطفا به دورررر از مبالغه و ترسوندن و اینا واقع بینانه بگین نهاییا در چه سطحی هستن ؟ واقعا قابل پاسخگویی نیستن ؟ نحوه نمره دادن راضی هستین ؟ یعنی اینکه راحت نمره میدن یا نه خیلی سختگیری میکنن ؟ 

دختری از جنس رویا 🤍🌿 آقایون درخواست دوستی به هیچ وجه ندین قبول نمی کنم .. یک عدد دختر چادری هستم 🙂❤ عاشق تدریس و معلمی ، عاشق کتاب های تخیلی و عاشق طلق زیر یه عالمه روسری رنگی رنگی 😍🤍💛
خب برو نهایی سال پیشو حل کن متوجه میشی دیگه 

گلم همه امتحانا رو بررسی کردم متوجهم در چه سطحن ولی همه میگن نمره راحت نمیدن و باید دقیقا واو به واو شبیه کتاب بنویسی میخواستم ببینم این درسته ؟

دختری از جنس رویا 🤍🌿 آقایون درخواست دوستی به هیچ وجه ندین قبول نمی کنم .. یک عدد دختر چادری هستم 🙂❤ عاشق تدریس و معلمی ، عاشق کتاب های تخیلی و عاشق طلق زیر یه عالمه روسری رنگی رنگی 😍🤍💛
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
سطحش از نهاییایی پارسال خیلی بالاتره   مفهومی  ولی اگر خونده باشی قابل پاسخگویی .

تشکر 🙏🏼🌱

شاید ریز باشه ولی همش از کتابه همه نکاتو بخونی کار رو درمیاری...نمره هم میدن درصورتی که نکاتی که لاز ...

ممنون از دلگرمی دادنتون 😊❤

2738
  موفق باشی

ممنونم انشاءالله .. من کنکورم رو متوسط دادم حدودا ۵۵۰۰ ۶۰۰۰ اینا رتبم میشه دوست دارم نهاییا رو خیلی خوب بدم که رتبم به ۱۰۰۰ اینا برسه ممکنه به نظرتون ؟ 😂

گلم همه امتحانا رو بررسی کردم متوجهم در چه سطحن ولی همه میگن نمره راحت نمیدن و باید دقیقا واو به واو ...

خب امتحانو 3 نفر تصحیح میکنن

دو نفر اول در تخصصشون نیست و باید واو به واو بنویسی چون ار رو کلید تصحیح میکنن

نفر اخرم معلم همون درسه و ببینه مفهومو کامل رسوندی نمره میده

ولی باز اگه جملاتت خیلی دور از کتاب باشه ممکنه نمرشو نده

خب امتحانو 3 نفر تصحیح میکنن دو نفر اول در تخصصشون نیست و باید واو به واو بنویسی چون ار رو کلید تصح ...

خب خدا رو شکر انشاءالله که نهایی رو هم به خوبی پشت سر بذارم 

گلم همه امتحانا رو بررسی کردم متوجهم در چه سطحن ولی همه میگن نمره راحت نمیدن و باید دقیقا واو به واو ...

ببین طبق شنیده ها از معلما که دختر خواهرم درگیر امتحان نهاییه.نمیخوام بترسونمت ولی درسته برای نمره دادن خیلی سخت میگیرن این بچه دار پاره میشه.از کلاس فیزیک  وریاضی، واس امتحان نهایی.ولی واقعا همینطوره بیشترین نمره پایین امتحان نهایی بابت همین امضای سخت گیرانشه بیشتر تا سختی سوالات

ممنونم انشاءالله .. من کنکورم رو متوسط دادم حدودا ۵۵۰۰ ۶۰۰۰ اینا رتبم میشه دوست دارم نهاییا رو خیلی ...

گلم انشالا.غیر ممکن نیست ولی از الان واس خودت از پیش تعیین نکن که بعدا تو ذوقت بخوره.فعلا تلاشت بکن وتمام توانت بزار