2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من چند سال پیش خیلی حساس بودن به این قضیه.

الان پوستم کلفت شده.

البته هنوز هم همون لحظه خیلی ناراحت میشم خیلی زیاد.

اما بعدا دیگه بهش فکر نمیکنم. انگار ذهنم خودشو یجوری عادت داده که بعدش دیگه به حرف دیگران فکر نکنم.

و البته صمیمی نشدن با دیگران حتی با نزدیکترین فرد خانواده هم خوبه. مخصوصا با افراد درجه یک خانواده صمیمی نمیشم. درد دل کردن کلا ممنوع با هیچ کس درد دل نمیکنم.

و کم کردن رابطه با افرادی که بی احترامی میکنن

2740
فقط بی خیالی تنها جواب نمیده یه وقتایی باید رابطه رو کم کنی یه وقتایی باید مرزها رو مشخص کنی و اجا ...

از اون آدمایی نیستن که سکوت کنی و بی خیال باشی حیا کنن فکر میکنن حق با خودشونه بدتر میکنن دلم از دستشون خونه

وَ قُل رَبِّ انزِلنی مُنزَلاً مُبارَکاً.صلوات
من چند سال پیش خیلی حساس بودن به این قضیه. الان پوستم کلفت شده. البته هنوز هم همون لحظه خیلی ناراح ...

ایشالله منم همینطور بشم دیگه دارم دیونه میشم 

وَ قُل رَبِّ انزِلنی مُنزَلاً مُبارَکاً.صلوات

من تصمیم گرفتم جواب بدم من یه مشکل ظاهری دارم یعنی خیلی لاغرم انقدر بعضیا بیشعور هستن یکیشون هست تا میشینه حرف میبره سر همین ...واقعا کلافه شدم چرا باید چشم پوشی کنم یکی دیگه توهین کرده من حرص بخورم یا تحقیر بشم ...جواب بدی بهتره

2706