2733
2734

سه هفته س بازش گذاشتم حتی یکبار توی لگن یا دستشویی یا حموم جیش نکرده حتی یکبار

کسی بچه ش این مدلی بوده؟

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉

بله خب اماده نيست

چيز عجيبي نيست ك

اماده باشه ٢/٣ روزه هم ميشه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

زوده عزیزم

بهش فشار نیار کمی فرصت بده 

الان کلی فشار روانی بهش تحمیل میشه بابت همین موضوع به ظاهر ساده 

عشق ، بزرگترین متخصص زیباییه !!!                              هیچ آرایشی ، شخصیت زشت را نمی پوشاند !!!
2728

آمادگی شو نداره هنوز

اذیتش نکن

ببندش دوباره، دوسه ماه دیگه امتحان کن.

دستشویی شو بشور بیار داخل خونه، یه مدت باهاش بازی کنید عروسکاش رو ببرید دستشویی.

بعد دوباره دوسه ماه دیگه امتحان کن.

باید یه مدت تحمل کنی که خوتتو کثیف کنه. بهش بگو بهت خبر بده که جیش یا پی پی داره ببری توالت. اگه خبر نده و حودشو کثیف کنه بذار چند دقیقه ای با شلوار کثیف بگرده و اذیت بشه تا آدم بشه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2740

عزیزم باید چن روز همه کاراتو ول کنی همه فکرو ذکرت بشه دسشویی بچه اگه یبار بردی نکرد پنج دیقه یبار ببر نگاش کن ببین حالت جیش گرف سریع ببر دسشویی یبار تو دسشویی کنه یاد میگیره

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
وای پسر منم دوسال و نیمشه.خودش بدون اینکه حتی یادش بدم پوشکشو باز میکنه میره میشینه تو لگنش همجیش می ...

شاه پسرت عین بچگیای من عاقله و باشخصیته🤣

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2706