2737
2739

حکم زن اعدام

مرد نمیدونم

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
همه اینا در صورتیه که ثابت بشه و چهار مرد عاقل لحظه رابطه جنسی رو دیده باشن😂😂

ها می‌دونم 

خاک تو سر قوانین😐چقد مزخرفه

مثلا طرف میگه بهم تجاوز شده میگن مدرک بده🥴🥴🥴🥴

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2740
هرگز اتفاق نمیفته چون شرایط سختی داره اثباتش، نهایتا رابطه نامشروع و زندان و شلاق

ولی میتونم به شوهر اون زن بگم یا ازین طریق وارد شم و تهدیدشون کنم که همه چیو به شوهرت میگم.نه؟

ولی میتونم به شوهر اون زن بگم یا ازین طریق وارد شم و تهدیدشون کنم که همه چیو به شوهرت میگم.نه؟

بله. دوست من دقیقا توی شرایط شماست، میگفت انگار بدش نمیاد به شوهرش بگم که طلاقش بده و بیاد زن شوهر من بشه!!! واسه همبن نمیدونه چبکار کنه؟ تازه وویس داره از زنه و شوهرش

هرگز اتفاق نمیفته چون شرایط سختی داره اثباتش، نهایتا رابطه نامشروع و زندان و شلاق

بنظرتون موهای بافته شده زنه که با یادداشت دستخط خودش به شوهرم هدیه داده مدرک میشه؟ اگه تست DNA بگیرن ازش؟

2706