2733
2739
عنوان

دلم یه شوهر پولدار میخواد💔💔دخترا شما معیارتون چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 766 بازدید | 88 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جووون😂❤️ خاااااک منو تو چقدر تباهیم اینا میگن معیار منو تو ب فکر ریشو صدا بم هستیم😂😐💔

منم میخوام😭🤣بزار معیارامو بگم واستون

اخلاق خوب ، صدای خوب ، دستای خوب ، قد بلند ، هیکل خوب ، و در آخر پول🥲😂

2742
افرین بالاخره باید شرایط کشورمونم در نظر بگیریم حالا اینا هی بشینن تا شاهزاده ای چیزی بیاد دنبالشون ...

اره پولدار بستگی داره دختر وضعش چطور باشه برا یکی همون حقوق ۱۰  ۲۰تومن هم پولداره برا یکی بیشتر 

تو رو خدا منو تعلیق نکنید 
اوه یس🙄🙄🤣🤣 نبابا همه مردی صداش مثل هوتن نیست

چقدرررر سنگین بود 😂

اوج آسمان دیدی بعضی از مردا صداشون نازکه؟؟؟چقدررر چندشن  ولی بعضیا خیلس کمه 

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
2740
چقدرررر سنگین بود 😂 اوج آسمان دیدی بعضی از مردا صداشون نازکه؟؟؟چقدررر چندشن  ولی بعضیا خیلس ک ...

صدای هوتن ترسناکه و زیادی مردونه است😂😂

بخدا

✖️درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد عاشق❤هوتن گیان❤می باشم
منم میخوام😭🤣بزار معیارامو بگم واستون اخلاق خوب ، صدای خوب ، دستای خوب ، قد بلند ، هیکل خوب ، و در ...

واییی ریش بازو داشته باشه چاروشونه آخخخخ قلبم😂😂❤️

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
نگاه اینا همش حرفه  مگه هرکیی پولدار انسانیست وشعور ...ندارم  خب من دوست دارم همه ی اینا ...

من نمیگم بی پولی سخت نیست اتفاقا سخته اما ازدواج با یه مرد بی شخصیت و بی شعور خیلی سخت تر می‌کنه زندگی کردن رو برات 

‏واسه جا کردن خودتون تو قلب کسی، خودتون رو کوچیک نکنید، یه نفرو پیدا کنید که قلبش اندازه خودتون بزرگ باشه.🥲
ایش اره بعضیا هم موهاشون بلنده 🤢

دقیقااااا متنفرم ازین مرداییی ک موهاشون بلنده یا مو دست و پاشونو شیو میکنن شبیه زنن دیگه @اوج_آسمان    

2706