2733
2734
عنوان

کیا عروس هلندی دارن؟

81 بازدید | 20 پست

سلام خدمت همه صبحتون بخیر

دوستان من یک عروس هلندی دارم که کلا همش میزنه زیر آواز و خیلی هم باهوشه و زود یاد میگیره هر چی که باهاش تمرین میکنم رو

دیروز از قفس درش اوردم که یخورده واسه خودش بچرخه ، معمولا این جور وقت ها تو کل خونه پرواز میکنه میره بالای بوفه و یخچال

ولی دیروز داشت پرواز میکرد با سر رفت توی دیوار و دیگه اومد رو مبل باز احمق پرواز کرد اومد رو یخچال و خودشو انداخت پشت یخچال دیگه من واقعا قلبم داشت میومد بیرون از جاش و سکته رو داشتم میزدم

آوردمش بیرون بوسش کردم گذاشتمش تو قفس یخورده باهاش اهنگشو خوندم اکی شد .تاجش به سمت بالا بود که سرچ کردم نشونه ی خوبیه..

ولی خب من واقعا میترسم از این کاری که کردش کسی اطلاعی داره از دلیلش؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
بالهاشو چیدین؟ بعضیاشون پرواز خوبی ندارن

آره یک ماه پیش چیدیم ، ولی الان دوباره پرهاش بلند شده ، من احساس میکنم چون پرواز توی محیط بیرون و تجربه نکردن ، خیلی مهارت پرواز ندارن ، و خیلی هم عجول و هوله ، فقط دوست داره پرواز کنه ، حتی به قیمت برخورد به در و دیوار   

دقیقا اره عزیزم انقدر خسته ی کار و دانشگاه بودم فکر‌ کنم دو سه روزی ازش غافل بودم

چند روز درش بیار خوب میشه 

ماهم مهمان داشتیم درش نیاوردیم یه مدت همش سقوط میکرد بعد هرروز میارمش بیرون خوب شده 

من ۱۰تا دارم

به حکمتش دل بسپار(خدا)
آره یک ماه پیش چیدیم ، ولی الان دوباره پرهاش بلند شده ، من احساس میکنم چون پرواز توی محیط بیرون و تج ...

خوب درنیومده برای ما که مثل عقابه قشنگ میپره جاخالیم میده

به حکمتش دل بسپار(خدا)
2706