2737
2739
عنوان

یه ادم‌چقدمیتونه حرومزاده باشه.

285 بازدید | 27 پست

بادوستم باهم کارمیکنیم وبهم گفت که هردوزصبح۷بهش زنگ بزنم وبیدارش کنم.

امروززنگ زدم ۷صبح وطبق معمول ردتماس دادومتوجه شدم بیداره.

دیگه منم۸جلوکارگاه بودم.

زنگ درزدم دیدم نیس.

هرچی به گوشیش زنگ زدم جواب ندادبالای ۲۰بارزنگ زدم.پیام دادم.

الان باززنگ زدم مادرش جواب دادمیگه نمیتونه بیادحالش خوب نیس عوضی نمیتونست یه پیام بده بگه نیا.

مادرش میگه حواسش نیوده که پیام بده😒

بخاطر همین حرومزادس😐

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بخاطر این موضوع ب دوستت میگی حرومزاده؟ 😐

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️

میگفتی ی انسان چقدر میتونه بی درک باشه بهتر بود حق داری ناراحت باشی ولی ب کسی نگو حرومزاده 

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
2740
میگفتی ی انسان چقدر میتونه بی درک باشه بهتر بود حق داری ناراحت باشی ولی ب کسی نگو حرومزاده 

الان بایه کمردردشدیدنشستم جوری که الان باخودم میگم‌چجوری ازجام بلندبشم😭

خیلی کمرم دردداره بخدا

وای چقدر عصبانی !!! 

شاید حالش اصلا خوب نبوده نتونسته جواب بده 

هیچوقت قضاوت نکن  

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
این همیشه خداگوشیش وردستشه دروغم میگه حالش بده.میدونم

شاید تو خونشون دعوا شده الکی گفتن حالش بده... بهر حال ببخشید اینو میگم اصلا به کسی نگو حروم زاده، میگن اون دنیا جلو آدمو میگیرن.

2706