2733
2734

به نظرتون میخرن مغازه ها؟ چون دیدم تو مغازه بود کیلویی ۸۰۰ هزار تومن. حالا من آنقدر زیاد هم نمی‌خوام بفروشم.

این پیرزنه ظرفی میده ۴۰ هزار تومن ظرفش رو هم جوری پر می‌کنه سر ریز میشه من یک کیلو و چند گرم رو خریدم ۸۰ هزار تومن.

به نظرتون چند بگم به مغازه؟ ۱۵۰ یا ۲۰۰؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

من حس میکنم این پول حرام باشه چون اگه بخری و بعد بفروشی الکی داری پول بیشتر میگیری 

بازم به نظر من زنگ بزن ۳۲۰۲۰ از مرجع تقلید بپرس

یوقت پول مشکل دار تو زندگیت نیاد

در دنیا چیزی از امام زمان مهمتر نیست🩷
کدوم کارا؟ می‌خوام ازش بخرم دیگه قیمت رو خودش تعیین کرده.

نمیدونم که مثلا از این کم بخرم ببرم به اون مغازه بیشتر بفروشم احساس میکنم در حق اون خانم بدی شده شاید بلد نیست یا قیمتارو نمیدونه.. به هرحال نظرمه. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
من حس میکنم این پول حرام باشه چون اگه بخری و بعد بفروشی الکی داری پول بیشتر میگیری  بازم به نظ ...

پس دلال های ماشین چی؟

اختلاس گرها چی؟

سودهای الکی بانکی چی؟

پیامت رو پاک کن انرژی منفی میده.

این پول حرام نیست هر کس مختاره روی جنسش هر قیمتی بزاره 😐و متاقبلا هر کس مختاره ب هر قیمتی که میخاد بفروشه 

من بودم این کارو میکردم البته بازم بستگی داره به عقاید خودت 

مثل شیشه باش هر کی شکستت ببرش ___ یـܘ ܝ‌وܝ̇‌ ܣـܩـࡅ߳ـوܝ̇ߺـو ܩیܦ̇ܝ‌وܢܚ݅ܩܢ ܢܚ݅یܝ‌ܭߊ‌ܭߊ‌ئو ܩیـܟܿܝ‌ܩ:)من عجیب نیستم من یه نسخه محدودم🤍 ߊ‌ࡅ߭ܧܥ‌‌ ࡅ߳ࡐ‌ ܥܼܥ̇‌‌ߊ‌ܢ̣ܨ ࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܭܘ ܝ݆ߺܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ࡅ߳ࡐ‌ ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ حࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܢ̣ܣࡅ߳ߺߺܙ ܩࡍ߭ ܢܚ݅ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܝ‌ܭَࡅ࡙ܝ‌ ࡅ߳ߊ‌ࡅ݅ߺࡅ࡙ܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ܝ‌ࡐ‌ ܧܠܢ̣ܩܢ ࡅ߭ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ ܭࡅ߭ܥ‌‌ ߊ‌ࡎܠߊ ߊ‌ܝ̇‌ࡅ߳ߺߺܙ ܥ‌‌ܠܙ ࡅ࡙ܘ ܩܫ̇ܝ‌ࡐ‌ܝ‌ ܢ̣ܨ ܭܠܘ ࡅ߭ܭَߊ‌ܘ ܧܠܢ̣ܚ݅ࡍ ࡅ࡙ܘ ܥ̇‌‌ܝ‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܩܨ ܥ‌‌ࡐ‌ࡅ߭ܨ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܠܙ ࡐ‌ ࡅ߳ܫ̇ࡅ࡙ࡅ࡙ܝ‌ ܝ‌ܦ̇ࡅ߳ߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ܟܿࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܩࡐ‌ࡅ߭ܥ‌‌ܩܢ ࡅ߳ࡐ‌ܨ ܭߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ߊ߬ܟܿܘ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡎܠߊ‌ً ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܢܚ݅ܭܠܨ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ تو خودتو داری نمیدونی نداشتنت یعنی چی :)!                                                          به غم کسی اسيرم که ز من خبر ندارد 🤍 گاهی وقتا احمقانه‌ترین و دست‌نیافتنی‌ترین رویاها و ایده‌ها می‌شن نقطه پرتاب تو....
نمیدونم که مثلا از این کم بخرم ببرم به اون مغازه بیشتر بفروشم احساس میکنم در حق اون خانم بدی شده شای ...

اون کنار پیاده رو میشینه میفروشه اگر بیشتر بگه بعید می‌دونم ازش بخرن.

بدون ظرف کیلویی ۱۰۰ میده.

من که نمیتونم بهش بگم گرون تر بفروش.

مطمئن باش اونقدر براش این چیزها سود داره که به قول خودش روزی ۳۰۰ هزار تومن کرایه میده میاد.

چیزهای دیگه هم میفروشه.

2706