2733
2734
عنوان

۲۶ سالمه تازه ازدواج کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1246 بازدید | 72 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

حتی اگه مادرتون سالم و سلامت هم بود بازهم قرار نیست ایشون نگهش داره

شما مادر اون بچه هستی تربیتش و همه چیزش گردن شماست و حداقل تا ۲ سالگی نمیتونی تنهاش بذاری

برام عجیبه وقتی میخواید بچه بیارید بدید بقیه بزرگ کنن خب چ کاریه نیارید اون بچه کلی ضربه میخوره از این کار شما 

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
2740

بچه دار نشو بابا گناه دارن طفلیا وقتشو ندارید نیازید چیه میفرستید خونه مادراتون تمام مدت بایه پیرزن پیرمرد بچه دیونه میشه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

عزیزم بذاریه سال دیگه قلق زندگی کردن بیاد دستت درمورد بچه داری باید جوری تنظیم کنی که باکارت کناربیای مثلا اگه معلمی جوری تنظیم کنی  علاوه برتابستون نه تایازده ماه هم مرخصی داری حالامی تونی پرستار خونگی بگیری یاتومهد پرستار خصوصی بگیری که خیلی خوب ازش مراقبت کنه

خدایا شکرت که دراین همه هیاهو روزگارمن هنوز آروم آرومم

هرکی نظرش متفاوته من تا چندماه پیش شاغل بودم ولی نظرم این بود هروقت بچه دار شم میخوام خونه داری تجربه کنم چون دوست داشتم بزرگ شدن بچم ببینم و دوست نداشتم کسی تو زحمت بچه داری بندازم الانم که بخاطر یه سری مسایل خونمون دور شد استعفا دادم اگه بچه دار شم کلا دیگه هیچکس نزدیکم نیست ولی پشیمون شدم از بچه اوردن

بچه بيادكل زندگيت يادت ميره ازبس شيرين من براى كارم خيلى هزينه كردم عكاسى دستگاه چاپگروسيستم چندصدميليونى اماسن ت بره بالا پدرت درميادپنچ سالم بايدبيفتى دنبال بچه دارشدن مادرتم تاجوانترميتونه كمك دستت باش هرچى سنش بره بالا بى حوصله ترميشه خواهرتم ميادكمك مادرت منم دقيقاهمه شرايطم مثل تواماازدواجم اولويت تاكارم من براى كارم باپدرم قهركردم چندوقت خيلى مهم تلاش كردم براش

2706