2733
2734
عنوان

هیچوقت اهل نفرین نبودم

160 بازدید | 13 پست

ولی دستم به جایی بند نیست دیگه کاری ازم برنمیاد

خدا دلش رو آتیش بزنه مثل من هرلحظه دست و پا بزنه کاری از دستش برنیاد که منو تو رو از هم جدا کرد

نیستی نمیبینی شب و روزم تاریکه

شب و روز براش یکی بشه به حق آبروی حضرت فاطمه🙂تو هم بفهمی بخاطر دل شکسته ی منه

من دیگه کاری ازم برنمیاد😅

لطفااااا نصیحت نکنید نفرینم بی دلیل نیست منی که هیچوقت نمیتونستم قبول کنم کسی دعا وطلسم جدایی بگیره الان سر خودم اومده

هرکی برام سرکتاب یا.... گرفت حتی پول نگرفتن بگم بخاطر پوله

گفتن طلسم گرفته شده بینتون🙂چیزی که نمیتونستم باور کنم سرم اومده

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی سخته واقعا میفهمم

💔🙂

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
2728
خدا کمکت کنه ان شاءالله به حق امام حسین  ولش کن نفرینم نکن  خودتو بسپار بخدا  توکل ...

مرسی عزیزم

از خدا فقط میخوام برگرده

به خدا پوست استخون شدم اصلا اشتها ندارم از اونور قرص اشتها میخورم هرچی هم میخورم همش غصه میشه ۴۰کیلو شدم😞😞نمیشه تو آینه خودمو ببینم

کی همچین کاری کرده؟

یکی از اقوامش

2740
چه بد. مطمئن هستی؟ به روش آوردی؟ آخه دلیلش چیه؟ موقعیت و اینا یا چی؟؟

آره دیگه مطمئنم بیشتر از  ۵ ۶ نفر بهم گفتن

اصلا جوری شد پسری که جون میداد واسم الان انگاری وجود ندارم سر هیچی واقعا

به روی کی بیارم؟؟

عزیزم خداکنه هیچوقت برات پیش نیاد و اعتقاد پیدا نکنی ولی تو خود قرآن هم گفته شده من فقط نمیتونستم ...

اگه دعانویس بهت گفته بیشتر شیادیه و برای پول که باطل کنم و فلان

به هرحال امیدوارم مشکلت هرچه زودتر حل بشه و دلت شادشه

من که به طلسم و این چیزا اعتقادندارم کسی اگر واقعا عاشق باشه هیچکی نمیتونه حریفش باشه و اونو ازعشقش ...

منم همینطور.

اما ایم چند وقته زیاد می‌شنوم این چیزارو.

یکی از اقوام یه ماهه درگیر مریضی و سردرداینا شده،هزار جور دکتر و عکس و آزمایش هم داد گفتن چیزیش نیست،تا گفتن رفتن براش قرآن دیدن،گفتن طلسم و جادو شده

مرسی عزیزم از خدا فقط میخوام برگرده به خدا پوست استخون شدم اصلا اشتها ندارم از اونور قرص اشتها میخ ...

ان شاءالله ک خدا حاجت دلت رو بده توکل به خودش ناامید نباش

خدایا شکرت🙏