2737
2734
اصلا آزمون ندادین؟ ممکنه حسابداری رو بگن نمیخواییم؟

حسابداری میتونه. صنعتی نه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تدریس رو خودش انتخاب میکنن  تو مصاحبه ازهرپایه ای که بخوان باید تدریس کنید

خیلی سخت بود مخصوصا تخصصیاش 

منم قبول نشدم چندروزه حالم گرفتست لعنت ب این آزمونا من عشقم معلمیه ولی بخاطر این ازمونا هنوز نرسیدم بهش ..خیلی خوندم ولی قبول نشدم تخصصیاش سخت بودخیلی   

2731
توگوشی عضوگروها توابتابودم اونا.یادم نی دقیقا ولی نمره پارسالم خیلی آرام سال بهتر بود من امسال واسه ...

من بانک به خاطر نیم نمره نتونستم برم مصاحبه، 😩اینم شانس ماست

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
من واسه چهارنمره ردشدم

آشنای ما دو سال پیش با نمره ۱۶ قبول شد حداقل قبولی سهمیه آزاد ۵۰ بود  یعنی ی کلمه نخوند با سهمیه بالای بیست و پنج درصد باباش     بعد از اون همه زمین و سهام وام ها و بن های ماشین حبوق زنش و بازنشستگی پیش از موعد خودش  وام های دوبل ازدواج بچه هاش سربازی پسراش و... بعدم میگه برای خدا رفتم    پس چطور راضی میشه نونی که سهم یکی دیگه اس بره تو سفره بچه اش که ی کلمه نخونده

2738
بعد ممکنه ۳ سال یه دفعه بگن حسابداری هم نیاد؟ یا ثابته همین؟

تازه یکی دو ساله تغییر دادن فک نکنم باز تغییر بدن .

مگه اینکه چندتا رشته دیگه رو هم مثل امسال اضافه کنن😁

تدریس رو خودش انتخاب میکنن  تو مصاحبه ازهرپایه ای که بخوان باید تدریس کنید خیلی سخت بود مخصوصا ...

مصاحبه شونده که علامه دهر نیست بگن اون موضوع رو تدریس کن کنه بالاخره ی پیشینه از ی چیزی باید آماده داشته باشه

ی دوست مجازی خرم آبادی دارن حسابداری خونده نتونست شرکت کنه آموزگاری گفت برا دبیری میتونه دیگه ازش خب ...

نمیدونم یه خانمی همین جا گفت حسابداری خونده امسالم شرکت کرده. شاید استان با استان فرق داره؟

2706