2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742

بچه ها اوناییکه میرن مصاحبه، هزینه پرداخت میکنن؟

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍
بچه ها اوناییکه میرن مصاحبه، هزینه پرداخت میکنن؟

نه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2738
میگم ببخشید با حسابداری هم میشه ابتدایی شرکت کرد؟ استادمون می‌گفت میشه درسته؟

آره خیلی از رشته ها رو گفتن میتونن اما حسابداریو نمیدونم. 

ولی برا دبیری و پرورشی مطمئنن که میتونن آموزگاریو مطمئن نیستم

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
تخصصیاامسال سخت تراز پارسال بود پارسال مرحله اول قبول شدم 

پارسال توی مصاحبه بهت گفتن چی تدریس کن؟

آره خیلی از رشته ها رو گفتن میتونن اما حسابداریو نمیدونم.  ولی برا دبیری و پرورشی مطمئنن که می ...

اها. البته یه خانمی اونم حسابداری بود می‌گفت که  شرکت کرده  ابتدایی . حالا من میخواستم مطمئن شم

2706