2733
2734
عنوان

این چه رسم کوفتیو مزخرفیه مد کردین؟عروسی بدون بچه!!

| مشاهده متن کامل بحث + 43228 بازدید | 816 پست
🦦خب بچه گناهداره اونم دلشو صابون میزنه واسه شام ک بره بخوره😂

خب ببین مثلن طرف میخواد عروسی کم بگیره شمارو دعوت نکنه ناراحت میشی از طرفی میگه غریبس بیاد پول زیادی نمیذاره پول غذا بیشتر میشه کارت  اقاوخانم میده من والا عروسیم بچه کوچک توش بود اتفاقیم نیوفتاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله عزیزم ۳۴ روز هست سوم فروردین زایمان کردم 

به سلامتی🌱

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
اره گلم رسم تودهات هاقديم مجلس غذاتومسجدمينداختن چون بزرگ بودوخونه هاروبراى رقص ميندازن 

والا خانواده شوهر منم واسه روستاهای گیلانن عروسی‌های قدیمشونم تو مسجد غذا نمیدادن مثلن عروسی برادرشوهر من سیو خورده‌ای سال پیش بود تخت زده بودن شامو نهار دادن یا تو باغ میگرفتن یا حیاط مسجد تاحالا نشنیده بودم

اره گلم رسم تودهات هاقديم مجلس غذاتومسجدمينداختن چون بزرگ بودوخونه هاروبراى رقص ميندازن 

مسجدهاهميشه يه جاى غذااشپزخونه دارن وطبقه بالاش ميزارن براى نماز تاالان نذرى خوردى اون قسمت مسجدميگن حسينيه

چرا به این قضیه گارد میگیرین؟

چرا مادرها همه جا بچه رو باید ببرن؟ اصلا خانم ها مگه برای خودتون یه زمان و فضای شخصی تعریف نکردید؟ یعنی بعد بچه کلا خودتون رو فدا میکنید و از خودتون غافل میشید که انقدر وابستگی غیرعادی و ناسالم دارید؟

حالا یکی هست شهر غریبه کسی رو نداره بچه رو بسپره ولی اکثریت اینطوری نیستن.

من بچه بودم مادرم از هر ۵ تا مجلس ۳تاش مارو نمیبرد چون برای شخصیت بچه هاش ارزش قائل بود نمیخواست کسی بگه بچه فلانی شلوغ کرد یا بچه فلانی تو همه مجالس اویزونه و حضور داره

اصلا هرجایی مناسب بچه هم نیست که دنبال خودتون بندازید ببرید. 

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤
2738
چه جالب، شما اگه خواهر شوهر یا خواهر خودتم بیاد خونت بهش میگی بچه هاتم نیار😑

منظورم دعوت های بزرگ مثل عروسی یا جشن فارغ التحصیلی یا مهمونی خداحافظی مهاجرت و اینجور چیزاست 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......راستش این روزها سعی میکنم باهمه مدارا کنم چون حس میکنم شاید  اونام مثل من داغون و زخمین و دارن به زور باهام مدارا میکنن
چرا به این قضیه گارد میگیرین؟ چرا مادرها همه جا بچه رو باید ببرن؟ اصلا خانم ها مگه برای خودتون یه ز ...

مادر برای خودش تایم میذاره ولی دوساعت نه پنج ساعت نیازم نیس این تایم حتمن عروسی باشه یه مادرم وظیفش اول نگهداری از فرزندیه که له خواست خودش آورده جای گله ای نباید باشه

كوكوبادكوبه اى چطورى  بلدى يادبدى اون كه توش بربرى داره شنيدم خيلى خوشمزه است

اون که بربری داره کتلت لاهیجانه کوکو بادکوبه هم درست نکردم فقط خوردم خوشمزه است 😂😂😂

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
مادر برای خودش تایم میذاره ولی دوساعت نه پنج ساعت نیازم نیس این تایم حتمن عروسی باشه یه مادرم وظیفش ...

حرفاتون هیچ ربطی به حرفای من نداره

مگه قراره با یه عروسی رفتن شما بچت رو رها کنی؟ تعریفت کلا از مادری اشتباهه

پس با این اوصاف بچت کلا همیشه پیشته؟ این همه خانم شاغل روزی ۷ ۸ ساعت کار میکنن بچه رو رها کردن؟ با یک شب عروسی رفتن بچت مثلا افسردگی میگیره؟

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤

من اگر عروسی بگیرم ذوق میکنم بچه ها بیان عروسیم و برقصن و خوشحال باشن.از شادی بچه ها شاد میشم.واسه فیلمم فوقش دو سه نفر میذاریم که مواظب باشن یا یک سرسره تو حیاط براشون بذارن.دنیا بدون بچه ها حال نمیده.

آیه لا اِکْراهَ فِی الدّین (سوره بقره: ۲۵۶) بخشی از آیة الکرسی است که به مسلمانان توصیه می‌کند، غیرمسلمانان را به پذیرش دین اسلام مجبور نکنند و بر آزادی و اختیار انسان در پذیرش دین تأکید دارد. این آیه هنگامی نازل شد که عده‌ای از انصار قصد اجبار فرزندان خود به پذیرش دین اسلام را داشتند.حضرت محمد(ص)《الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الکفر》: حکومت با کفر باقی می ماند ولی با ظلم باقی نمی ماند.مختار ثقفی: امروز میخواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.تزویر با لباس تقوا و دیانت به میدان می آید.تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.عوام خدایش را میبینند و اهل معرفت ابلیسش و چه خون دل ها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.یا ایها الذین آمنوا، آمنوا...
خانواده همسر منم گیلانین سالن شام جدا نیس من ندیدم اگه عروسیم مختلط نباشه موقه شام باز یه سالنن جدا ...

شاید شهر به شهر فرق داره ولی من تا الان نرفتم عروسی که مختلط نباشه و سر همون میز شام بیارن اونم موقعی که عروس و داماد دارن میرقصن بقیه درحال خوردن شام باشن 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706