2737
2734
عنوان

این چه رسم کوفتیو مزخرفیه مد کردین؟عروسی بدون بچه!!

| مشاهده متن کامل بحث + 43230 بازدید | 816 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من ۲۹سالمه‌.وقتی بچه بودم حدود ۵سال تو تموم کارتا مینوشتن اقا و بانو.چیز جدیدی نیست.من خودم تا ۴سالگ ...

منم سالهاست این مورد رو میبینم.و اصلا بد نمیدونم. ولی متاسفانه برای عروسی خودم نتونستم اجرا کنم. 

خوب اگه نری ناراحت میشن 

اگر بری بچه ها را چه کنی 

اگر بروی و بچه را ببری چپ چپ نگات میکنن

بری و ببینی فامیل برخی بچه اوردند از حرص میترکی 

خوب یک فامیل داشتیم برای عروسی فقط بزرگترها را که اکثرا مسن بودند دعوت کرده بود 

غذا سلف سرویس بود

و شام را ساعت ۱۱۲ دادند 

خلاصه بگم

به اندازه ۵۰ نفر غذا سفارش داده بودند به اندازه ۱۰ نفر خورده نشده بود 

ولی کادوها حسابی بود 

بچه ها ریخت و پاش دارند و .......گرچه معصومند ولی گسی دوستشون نداره بیایند عروسی

2731
اختیار مهمونی با میزبانه  مهمون هم اختیار داره اگه دوست نداشت نیاد

چه جالب، شما اگه خواهر شوهر یا خواهر خودتم بیاد خونت بهش میگی بچه هاتم نیار😑

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
مرغ ،  فسنجون و کوکو بادکوبه ای باقالی پلو و زرشک پلو جز ثابته دیگه حالا بسته به سلیقه و تمکن د ...

كوكوبادكوبه اى چطورى  بلدى يادبدى اون كه توش بربرى داره شنيدم خيلى خوشمزه است

من نمیخوام بگم خوبه یا بد اما قدیمام فامیلای دور رو با بانو مینوشتن رو کارت و بنظرم فامیلای دور خودشون باید عقلشون برسه بچه نبرن،من جای دور دعوت بشم بچه نمیبرم،

فامیلای نزدیکم خب تعداد بچه کم میشه از زیر دستو پا جمع میکنن بچه رو

من باید خوب میشدم،روانشناس روانی شد🖤
2740

یک برادر شوهر دارم بچه هاش داغونند هر جا بروند انگار بمب میترکه 

کلا تو خونه مادر شوهرم مهمونی جمع شده از دست این بچه ها 

جالب اگه یکی به بچه ها چیزی بگه مادرشون صدتا پس جواب میده و ناراحت میشه چرا به بچه ام جیزی گفتی

بنظرم بچع نباشه برای خودشم بهتره بچه شیرخوار و کوچیک که اصلا عاصی میشه ، بچه بزرگم از بس شیطنت میکنه که فیلم عروس خراب میشه. به نظرم وقتی میگن نیارین بچهارو نیارن یا خودتونم نرین

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
فامیل مادریم گیلانن همه تالارها سالن شامش جداست میرن سالن شام میخورن میان سر میزاشون تمیز و مرتب میش ...

خانواده همسر منم گیلانین سالن شام جدا نیس من ندیدم اگه عروسیم مختلط نباشه موقه شام باز یه سالنن جدا نیس

عزیزم برای فامیلای درجه دوم سوم می‌نويسن اونم برای کم شدن تعداد فامیلاو کم شدن پول شام بقیه فک میکنن ...

🦦خب بچه گناهداره اونم دلشو صابون میزنه واسه شام ک بره بخوره😂

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️
2706