2733
2739
عنوان

این چه رسم کوفتیو مزخرفیه مد کردین؟عروسی بدون بچه!!

| مشاهده متن کامل بحث + 43228 بازدید | 816 پست
خخ من مجردم  بچم کجا بود ولی اگ هم بچه داشته باشم نمیبرم عروسی مردمو خراب کنه

باشه نبررحتما خودت میرفتی عروسی مردم خراب میکردی برات خاطره شده🤣

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
شادی حقشونه اما خراب کردن عروسی مردم که کلی بابتش هزینه کردن نه!

شما اگر خودت بچه داری مراقب باشه نره چیزای مردمو خراب کنه.. منکه یه پسر دارم اینقد اروم میشینه کنارم فقط گوش به اهنگ میده. اصلا به چیزی توجه نداره دیگه. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب بچه داشتن باید چکارکنن همه که مث شما باکلاس نیستن

چه ربطی به باکلاسی داره!

مگه من گفتم نبرن 

استارتر گفت فیلم و قشنگ‌میکنن

من گفتم نه اتفاقا خیلیم زشت میکنن

هزار بارم زنه گفت بچه هاتونو پیش خودتون نگه دارید اصلا گوش نکردن عروس وداماد کلی کلاس رقص رفته بودن بچه ها همه اش روی سن بودن

والا میبرن بچه هاشونو خب جعش کنن

اگر افراد می‌توانستند یاد بگیرندکه آنچه برای من خوب است،لزومی ندارد برای دیگران هم خوب باشد،آنگاه دنیای شاد و خوشایندتری می‌داشتیم.تئوری انتخاب به ما می‌آموزد که دنیای مطلوب من، اساس زندگی من است نه اساس زندگی دیگران.
2728
اینجا این جیزا مد شده و درحد شعار شده وگرنه که بیرون جامعه این موارد کم یابه ندیدم اصلااا. متاسفانه ...

عزیزم شما هرگز در یک مراسم رسمی در اروپا یا امریکا بچه نخواهید دید !  پس با نا آگاهی نظر نده

این یعنی فرهنگ . درک اینکه موقعیتی مناسب بچه ها نیست . درک اینکه اون مراسم مختص آدم بزرگ هاست . 

بچه ها حق دارند شاد باشند اما در مراسمی که برای اونها تدارک دیده شده .   

مشکل از شما بوده که تعداد کل خانواده رو درنظر نگرفتی بچه داشتن اونجا تو تالارکه تکثیرنشدن

مشکل این بود ک ک ما ۵۰۰نفر دعوت دادیم ۶۰۰تا غذا سفارش ولی چنین این بچها ماست و نوشابه میحردن تو کیف و غذا ورمیداشتن ک  خودمون نخوردیم چیزب 

تازه ی نفر چند پرس هم برده برا شوهرش و مادرشوهرش ک خونن 

شما اگر خودت بچه داری مراقب باشه نره چیزای مردمو خراب کنه.. منکه یه پسر دارم اینقد اروم میشینه کنارم ...

فکر میکنند ما مخالفیم  از اون دسته مادرها هستیم که بچه هامون وحشی هستن و خرابکاری میکنند

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2740
هرجا نوشتن بچه هاتونو نیارید نرید اخه فیلمشون میخوان از تلویزیون پخش کنن.والا انقدم بچه ها بی ادب نی ...

چراهستن بچه هاى الان خيلى زرنگ هستن من عكاسم عروس كل شب سردردداره ازدردكشيدن تورش

مارو بگو ک اونقد بچه اوردن ک شام کم اومد 

تالار به اون  زیبایی شده بود مهدکودک حتی لباسای بیرونشونه بالش کرده بودن بچشونورو میزها خوابونده بودن یا رو زمین جادرست کرده بودن تا بخابه این ازکوچیکها بزرگها هم وسط حتی بغله عروس ناشناس ها هرکدوم یه میوه دستشون یه گاز میزدن مینداختن وسط یک جیغ وسرو صدایی بود انگار حموم عمومیه 

مادری که بچش کوچیکه یا باید  بچشو بده پدرش نگه داره یا یه کسی یا خیلی نگران بچشه نیاد 

هرکسی اختیارخودشوداره اونااختیارمجلس خودشونو دارن که چطوری برگزارکنن بقیه هم اختیارخودشونو که به نظر میزبان احترام بزارن یانه. بعضی ها هم دوتا سه تابچه دارن که هم شلوغ میکنن هم هزینه بر. توی یه کارت نوشته بودن بدون حضور بچه بعدش یه شماره داده بودن که انشالله افتخارمیزبانی شمارا داشته باشیم درغیراینصورت لطفا نیومدن خودتونو به این شماره اطلاع دهید یه همچین چیزی نوشته بودن اول تعجب کردیم ولی بعد دیدیم خیلی خوبه مثلا یه خونواده چهارنفره نتونن برن اطلاع میدن اوناهم چندنفر دیگه جایگزین میکنن

ولی درکل وقتی می‌بینیم بچمون شلوغه و پررو لطفا مراسمات مردمو خراب نکنیم ونریم

من برای سلامتی وعاقبت به خیری همه بچه هادعا میکنم وصلوات میفرستم شماهم برای سلامتی بچه های من صلوات بفرستین..خداخودش به بچه ها رحم کنه
شما اگر خودت بچه داری مراقب باشه نره چیزای مردمو خراب کنه.. منکه یه پسر دارم اینقد اروم میشینه کنارم ...

خدا رو شکر بچه ندارم اگه داشتمم همونطور که انتظار دارم از دیگران که با بچه هاشون گند نزنن به فیلم عروسی یا بچمو میذاشتم پیش کسی میرفتم عروسی یا کلا نمیرفتم 

نترس که با دیگری خو کند او با تو چه کرد که با اون کند🙂
عزیزم شما هرگز در یک مراسم رسمی در اروپا یا امریکا بچه نخواهید دید !  پس با نا آگاهی نظر نده ا ...

حرص نخور 

فرهنگا با هم فرق می‌کنه 

اگر اطرافیان و خانوادتون با این نظر موافق هستند حرص خوردن نداره 

شما نمیتونید همه را با خودتون همسو کنید

مشکل این بود ک ک ما ۵۰۰نفر دعوت دادیم ۶۰۰تا غذا سفارش ولی چنین این بچها ماست و نوشابه میحردن تو کیف ...

مگه اونجا کسی نظارت نمیکرد.. ما موقع شام میزها که چیده شد راهنمایی میکنن بعد چند نفر هستن هرچی غذای اضافه اس رو از روی میز برمیدارن. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
عزیزم شما هرگز در یک مراسم رسمی در اروپا یا امریکا بچه نخواهید دید !  پس با نا آگاهی نظر نده ا ...

اینجا ایرانه نه آمریکا اونجام همه تو جشناشون مشروب میخورن و.. ولی اینجا مردم میرن مجلس شادی 

ماشیخ وواعظ کمترشناسیم یا جام وباده یاقصه کوتاه🤫
2706