2737
2734
عنوان

این چه رسم کوفتیو مزخرفیه مد کردین؟عروسی بدون بچه!!

| مشاهده متن کامل بحث + 43230 بازدید | 816 پست
انگار بچه جونشونو میگیره اتفاقا شیرینن تو عروسی خواهرم یکیشون دنباله لباس خواهرمو گرفته با عشوه میرق ...

اینا که خیلی ادعاشون میشه یه کم بیشتر خرج کنن اون پنح دقیقه رقص عروس و تانگو رو یه بار دیگه هم توی باغ برقصن فیلم بگیرن دیگه این مسخره بازیا چیه

من خودم قبل اینکه برم پیش مهمونا یه باغ اجاره کردیم فقط خودم و شوهرم رقصامونو اجاره کردیم فیلممونو گرفتن دوباره همون رقصا رو جلو مهمونا هم انجام دادیم خیلی هم وجود بچه ها توی عروسی خوبه هرکی میگه نیان هنوز درک درستی از زندگی بدست نیاورده

برا خواسته دلم و سالم به دنیا اومدن نی نیم صلوات میفرستین
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مام عروسیامون پر از بچه ست . و گاهی واقعا ریدن تو فیلم و مجلس . ینی ی سری از مادرا اصلا بچهاشونو نمی ...

ب نظرم باید همینو تو کارت ذکر کنن ک طرف یا خودش نیاره یا اورد رها نکنه وسط

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️
اسی، اونجا که میگی خودتون دوتایی تنها تو سالن باشین. دقیقا عروس ما به فیلمبردار گفته بود، کل مهمونا ...

خب پس برای چی مهمون دعوت کرده اصلا،

بنظرم عروسی مال بچه هاس،فقط باید خونوادشون مواظب باشن سمت عروس داماد نرن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728
دقیقا منم همه شاباشام و بچه ها جمع کردن، هی شوهرم میریخت هی بچه ها برمیداشتن

کاش درست جمع میکردن شب حنابندونم انقدرررر لباس تورمو پا گذاشتن روش دسته جمعی و کشیدن ک پایین لباسم کلا پاره شد فرداش کلی خسارت دادم🥲

‏احتیاج دارم به خبر خوب، به هدیه‌ی بی‌مناسبت، به دیدن اتفاقی و غیر منتظره‌ی کسی که سالهاست ندیدمش، به شنیدن یه تعریف از کسی که فکر میکردم به چشمش آدم مهمی نیستم، به چندتا شاخه گل، به برگشتن عادتهای خوب قدیمی که خیلی وقته کنار گذاشته شدن، به انگیزه، به امید، به پول، به عشق.                 (میشه برام دعا کنید خدا یه نینی ناز و جیگر بهم بده؟؟ اخه من عاشق بچه هستم 🥰)
پیش یکی از  اعضای خانواده خودم یا همسرم

همسرت و اعضای خانواده دعوت باشن چی

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون
کاش درست جمع میکردن شب حنابندونم انقدرررر لباس تورمو پا گذاشتن روش دسته جمعی و کشیدن ک پایین لباسم ک ...

ما تو فامیل اینقدر وحشی نداریم نهایتش بین مهمونا رو سن برقصن یا برن با عروس عکس بگیرن

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️
فیلم عروسی فقط عروسی های قدیمی ، چند بار هم ببینی کیف میکنی از شور و حالش تو این پیج های نوستالژی ا ...

دقیقا همه چی مصنوعی خدا میدونه پشت صحنه چه خبر بوده🤣

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2740

عقیده هر کس برای خودش محترمه 

ایشون دوست دارن توی عروسی شون بچه نباشه 

شما هم دوست نداری بدون بچه ات جایی بری 

تمام نه کسی می تونه شما رو زور کنه که باید بیای اونم بدون بچه ات نه شما می تونی به کسی بگی عروسیش رو چه جوری بگیره

سرمون توی کار خودمون باشه و هر فکر و عقیده ای که داریم رو برای خودمون نگه داریم

غریبه آشنا
خب مشکل اینه یه گوشه نمیرقصن😂😂😂💔 من برای خطبه عقدم سر بچه ها گرفتاری داشتیم😔

طرف ما کلابچه ها جدامیرقصن یه جا خالی میزارن فقط برابچه ها وقت رقص عروس ودومادهم کلا بچه نمیزارن بره وسط.من که دختر ندارم ولی گناه دارن دختربچه ها عاشق لباس عروس وعروسین .عروسیایی ک کلا بچه نیست بنظرم بی روحه .البته نظرمنه

ماشیخ وواعظ کمترشناسیم یا جام وباده یاقصه کوتاه🤫

۵۰ و اندی سال پیش (پدرم که تازه از امریکا برگشته بودند) زیر کارت عروسیشون قید کردن حضور بدون بچه .. و پدر بزرگم دلخور شدن و دعوا و داستان .. 🤪 

اما واقعا مراسمی رسمی چون جشن عروسی جای بچه است ؟؟!!! 

به هر ترتیب طبق فرهنگ ما ایرانی‌ها قشنگ تر اینه در باغ .. سالن .. یا هر لوکیشنی که برای جشن در نظر گرفتیم فضایی برای بازی و سرگرمی بچه ها در نظر بگیریم .. چیزی شبیه استخر توپ و سرسره بادی و تاب .. چند پرستار کودک .. و پذیرایی مختص کوچولوها  . 

و قشنگتر تر ! خودمون بسنجیم شرایط هر مراسم رو و آداب حضور در هر مراسم رو رعایت کنیم .

من لباس حنابندونم بخاطر همین بچه ها ک دائم پا میزاشتن رو تورم کلا پایینش پاره شد کلی خسارت دادم😪

اره میگم که دیدم 

من خودم لباس برا عروسی برادرم خریدم ۴ تومن دوسال پیش دوتا بچه دعواشون شد  سر شاباش پشت سرم بودن افتادن رو لباسم کل تور پشتش که از کمر بود  پاره شد  لباسم عملا تو ساعات اولیه ی عروسی به گ... رفت منم مجبور شدم بشینم و غصه بخورم چون لباسم با تور زیبا بود بدون تورس بدرد نمی‌خورد 

خدایا ممنون که پسرمو صحیح و سالم گذاشتی تو بغلم پسرم در تاریخ 1399/11/26 دنیا اومد البته قرار بود 1399/1۲/7 درهفته ۳۷دنیا بیاد که بخاطر مسمومیت بارداری زودتر دنیا اومد    پسرم منو آجی دنیا و بابایی بیصبرانه منتظرت هستیم 😍😍 اگه میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستین                تیکرم به وقت سزارین  برامون دعا کنین سالم از اتاق عمل در بیایم 😘
واقعا درک نمیکنم اونا که از شیطنت بچه بدشون میاد واقعا اینا یه مشت روانی هستن من بچه بیاد خونه ام کل ...

آره بابااصلاخبرعروسی که میاداین بچه هاهستن که ذوق میکنن وگرنه بزرگترهاتازه غصه شون میگیره که چی بپوشن کجاآرایشگاه برن چقدرهدیه بدن اونایی که این حرفومیزنن احتمالابرای هزینش میکنن وگرنه الان دیگه تمام تالارهامدیرداره اجازه نمیده بچه هابیان وسط

به من بگن بچتو نیار حتی عروسی خواهرم باشه نمیرم 

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
2706