2737
2734
عزیزم سوالات دام دار بودن همه گفتن عالی بود ولی غلطا از اونی ک اسانید تحلیل کردنم سخت تر بوده و اونا ...

اره بالاخره غلط هست همیشه ولی خدایی از تیر402 بهتر بود..درحد401 دی و تیر بود

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)
منم زوری ادامه میدم درسخوندنو دوست ندارم  ولی دیروز خیلی سوالا گلابی بود خاک بر سرم همونارو نخ ...

من ادامه نمیدم🤣

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ع سلام رستای قشنگم..چطوری؟

سلام عزیزدلم خوبی

چه خبرر

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 
2731
این بار بی سابقه بود

طراحان هربار بچه های بیچاره ر‌و سوپرایز میکنن

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 
سلام عزیزدلم خوبی چه خبرر

قربونت مرسیی...خبر سلامتی.کنکور چه کردی شیری یا روباه...من که خرم(حالت خنثی)😂😂

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)
😂😂 اون روز تو حوزه ازمون همه مامان و بابا ها تسبیح به دست اون وقت من حتی مدادم نبرده بودم باخودم ...

ب ما اب و های بای دادت🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
2738

کسایی که کنکور دادین میشه بگین این درصدا چطوره؟زیست60 فیزیک45 شیمی40 ریاضی50 زمین50...با معدل بالای 19 امیدی به رتبه 700 800 هست؟

تمرکزت و بزار رو پیشرفت خودت 

ماهم داشتیم تو فامیل حسابداری پیام نور قبول شد هیچکس محلش نمیداد الان رئیس شعبه ی بانکه کل فامیل و میزاره تو جیب کوچیکش همشم همه ازش التماس وام دارن

اگه مهندسی میخوای مرد و مردونه بخون برای سریف اونوقت ببین به تو هم محل میدن یا نه

😂😂 اون روز تو حوزه ازمون همه مامان و بابا ها تسبیح به دست اون وقت من حتی مدادم نبرده بودم باخودم ...

به ما همون ساندیسم ندادن..اب معدنی دادن😒

قربونت مرسیی...خبر سلامتی.کنکور چه کردی شیری یا روباه...من که خرم(حالت خنثی)😂😂

فداتشمم 

دقیقا منم همون خنثی😂😂😭 باا اندکی پشیمانی

اندکی که چه عرض کنم….😂😭

خر کی ازمون دیروز و حلیل کرده حداقل درسارو ۵۰ زده  واس همین فکر نمیکنم ۳ رقمی بشه

اره میگفتن اسون بوده و فلان..مخصوصا فیزیک ولی خب من فیزیکم ضعیفه کم زدم

فداتشمم  دقیقا منم همون خنثی😂😂😭 باا اندکی پشیمانی اندکی که چه عرض کنم….😂😭

خدانکنه عزیزم❤...فدای سرت همینکه خنثی هستیم هم خوبه دیگه😂

2706