2733
2739
عنوان

دوستان واسه چی بیدارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 760 بازدید | 105 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اره باید همین کارو بکنم کاش یکی منو نهار دعوت میکرد که از اونجا میام نهارم اماده باشه    م ...

اخی عزیزم،ناهارتو بذار برو راحت

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
2742
من عاشق رنگ موهای فانتزی ام ولی متاسفانه زودمیره رنگشون

درسته ولی اگر کاملا موهها دکلره بشه حداقل دوباره میشه روش رنگ فانتزی زد.

ولی اگر پایه مو مثلا روی شش وهفت بمونه، رنگ فانتزی که میره مو نارنجی میشه.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
به نظرتون صبحانه مقوی چیه بخورم و 9برم سر درسم/

یه ذره بد صبحانه ام هستم

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
2740
مهمون دارم دیروز همه کارارو کردم ولی دیگه خوابم نمیبره تا بیاد

خیالت راحته پس،من مهمون داشته باشم ازاسترس نمیتونم حتا خوب بخوابم،خورش واینارو خیلی زودمیذارم تاخیالم راحت باشه

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
بخدا انقدر دیرو برنامه نوشتم ولی یهو معتاد شدم به اینجا بعدم پشیمون میشم

خب بیا یه کاری کنیم،منم باید برم کارامو بکنم برم بیرون،بیا یه یهو باهم گوشی هامون رو بزاریم زمین و بریم به کارامون برسیم ولی راست راستکی آ آ قول بده   

مصلن تصمیم گرفتم ازشنبه باانگیزه پاشم کاراموکنم ولی الان ی ساعته همینجوری درازکشیدم زل زدم ب سقف😂

منم تو نی نی سایت

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
به نظرتون صبحانه مقوی چیه بخورم و 9برم سر درسم/

تخم مرغ،کره مربا،یه لیوان شیر باخرما

خب بیا یه کاری کنیم،منم باید برم کارامو بکنم برم بیرون،بیا یه یهو باهم گوشی هامون رو بزاریم زمین و ب ...

اره باشه ولی وایسا یکی بگه چی صبحانه بخورم

بچه رو راهی مدرسه کردم میخواستم بخوابم سرویس بیشعورش اونقدر دیر کرد اعصابم ریخت به هم

بعضیا واقعا بی مسئولیتن

2706