2733
2739

بمیرم برا خواهرت که از زندگی عادی محروم شده

اگر مقدوره برای آرامش روح برادر جوون‌مرگم صلوات بفرستید.    با زور و دعوا و تهدید ازدواج کردم. از اون روز دیگه رنگ خوشی ندیدم. تمام آرزوهایی که داشتم و در مسیرشون بودم دود هوا شد. شوهرم و خانواده‌ش نمی‌تونستن تحمل کنن موقعیت منو. نمیتونستن خودشون رو بالا بکشن، منو محکم کوبیدن زمین. از اون روز نماز و چادرمو گذاشتم کنار. دیگه هیچ امیدی ندارم. هرشب وقت خواب یه دور سناریو می‌چینم که خودم و بچه‌هام قرص بخوریم و بخوابیم و صبح بیدار نشیم. دلم شکسته. ده سال از جوونیم تباه شد. میشه یه روز از دست این مرد خلاص بشم؟ یا قراره این آرزو رو هم به گور ببرم؟
ادم ممکنه در قضاوت همچین مواردی اشتباه کنه چون با شرایط خودش میسنجه که جونش برا خانوادش میره. ولی وق ...

اگر نفرین کرده بودم باز هم همه تون منو میخوردین

با توجه به امضام به شما و هیچ کسی دیگه ربط نداره منو ریپلای کنه .....به چه زبوتی بنویسم به شما چه

دلم میخواد این نظر رو بدم

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفانه قاضی حرف شاهدین رو قبول میکنه. الان کی شکایت کرده از داداشت؟ خودت؟ خواهرت که میگی نمیتونه ...

خود دولت شکایت کرده قیمش شده ،مادر پدرم بعنوان شاهد میرن اونجا

ان شاء الله مرسی گلم،وکیل نگرفتن

پول دربیارید برا پشتتون دیوار بخرید
2731
خود دولت شکایت کرده قیمش شده ،مادر پدرم بعنوان شاهد میرن اونجا  ان شاء الله مرسی گلم،وکیل نگرف ...

اگر دولت شکایت کرده.

یعنی موقعی که بردین دکتر، فهمیدن علتش ضرب و شتمه. خواهرت وکیل مضاعدتی داره.یا نماینده بهزیستی اونجاس. اونا رو گیر بیار. نزار حق خواهرت پایمال شه.

یجوری خودت رو برسون دادگاه

اگر دولت شکایت کرده. یعنی موقعی که بردین دکتر، فهمیدن علتش ضرب و شتمه. خواهرت وکیل مضاعدتی داره.یا ...

چجوری میشه گیراورد،تو بهزیستی پرونده داره میتونم از اونا بگیرم

پول دربیارید برا پشتتون دیوار بخرید
2740
اگر نفرین کرده بودم باز هم همه تون منو میخوردین با توجه به امضام به شما و هیچ کسی دیگه ربط نداره من ...

بله شما در اظهار نظرتون حتی اگر غلط هم باشه، ازادین.

اتفاقا ما هم در پاسخ دادن بشما مختاریم و نوشتن امضاتون واسه شما حقی ایجاد نمیکنه.

چجوری میشه گیراورد،تو بهزیستی پرونده داره میتونم از اونا بگیرم

اره 

حتما به بهزیستی اطلاع بده ببین چکار میتونن بکنن. فقط عجله کن. فقط ما تو زندگیت نیستیم. حواست باشه برادرت مطلع نشه چون ممکنه ازاد بشه و اونوقت بیاد سراغ شما. مراقب خودتم باش