2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خودمم خیلی بهش میگم ولی فراموش میکنه

طبیعیه هنوز بچه اس 

مطمئن باش بالاخره یاد می گیره

معلم پسرم هر حرفی رو یاد گرفتند یه کاری کرد تا همیشه یادشون بمونه 

واسه ن بردشون نانوایی 

ک بردشون کبابی 

ش رو خوندند بچه ها تو کلاس آ ش خوردند 

اُ  رو خوندند تو کلاس سالاد الویه خوردند 

ع رو خوندند همه عینک دودی چشمشون زدند تو کلاس 

ژ رو تو کلاس ژله خوردند 

بیشتر حروف هم کاردستی با اون حرف درست کردند بردند کلاس

2728
عاره معلم دخترم مدام میگه دخترم استرس داره 

دیشب دختر من الف ،ب ،...

حفظ نمیشد تو ک و گ اشتباه میکرد.

طفلک گریه میکرد، دخترم متاسفانه از من میترسه.

اونروز معلمش ، تو دفتر یادداشت نوشته بود، میگم چرا خانم نوشته، میگه، جا موندم، گریه کردم، مامانم دعوام میکنه، خانم اومد زود برام نوشت.

سعی میکنم، برام مهم نباشه نمرات و ... ولی از طرفی نمیتونم ، میگم از الان باهاش شل بگیرم، تنبل میشه

2738
دیشب دختر من الف ،ب ،... حفظ نمیشد تو ک و گ اشتباه میکرد. طفلک گریه میکرد، دخترم متاسفانه از من می ...

معلم دختر منم چن بار داره میگه تو خونه دعواش میکنی میترسونیش گفتم نه گفت چن بار از املا عقب موند ایقد ترسید صورتشو چنگ زد خیلی ناراحت شدم برا بچم.من فقط باش کار میکنم 

نه

شيوه اموزشي مدرسه اش خيلي خوب بود

يكسري ريسه ها و فلش كارت دادن

نهادينه شده بوز

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
معلم دختر منم چن بار داره میگه تو خونه دعواش میکنی میترسونیش گفتم نه گفت چن بار از املا عقب موند ایق ...

پس از من بدتر زیادی برات درسش مهمه.

اونروز معلم دختر من میگه، میگه، دخترت خیلی ازت میترسه ها.

به خودمم میگم این حرفو، اسی تهش همه دیپلم میگیرن، دانشگاه میرن و ... مهم شاد زندگی کردن.

الان من بنویسم ذندگی، چه اتفاقی می افته.

به خودمم میگم ها.

من از تو بدترم

2706