2733
2734
منکه هر کلمه رو ده با بهش میگم باز میگه با کدوم هه نوشته میشه یا کدوم سه 

آها توی املا فارسی از درس ها که بهش میگم نه خیلی خوبه ولی خانمشون بانک کلمات بهشون میده که بهتر متوجه بشن یکم قاطی میکنه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اگه منظورتون نشانه هایی که صداشون شبیه همه مثل ز ذ ظ ض اینا رو به مرور بچه یاد میگیره اما من با دخترم هرشب روخوانی کتاب داستان داریم پنج خط اون میخونه بقیه شو من برا همون خیلی بهتر تشخیص میده چون اینا رو باید بچه ببینه تا یاد بگیره حفظی نمیتونه تشخیص بده

2728
افرین دختر منم همینطوره واقعا کلافم

من این کلمات و بزرگ تو برگه آچار نوشتم  چسبوندم دیوار 

برا هر نشانه ی ستون گذاشتم   تفکیک میکنه  ولی هنوز مشکل داره  دختر کن رونویسی رو هم غلط مینویسه اصلا از عید ببعد از این رو ب اون رو شد 

2740
نه هنوز چند تا نشانه هنوز مونده

به پسرم گفتن ریاضی سه مرتبه میگیرن فعلا دوتا گرفتن ازشون بچه ها تا آخر اردیبهشت میرن یا خرداد؟

حال خوب یعنی💞خدا کنارته وتو دلگرمی به بودنش💞💜عاشقتم خدا 💜
افرین دختر منم همینطوره واقعا کلافم

ببین من برا پسرم رو مقوا با ماژیک دور نگ نوشتم مثلا کلمه ای که نشانه ذ داشت باقرمز خود کلمه با رنگ آبی....آخراش خیلی کلمه که نیست که کلاس اول یاد میگیرن همش بنویس  هر نشانه جدا جدا بزن به در و دیوار اتاقش وهر روز بگو از رو یکیش بخونه من اینجوری یاد پسرم دادم تا الانم که کلاس سوم هست اصلا اشتباه نمینویسه

2706