2737
2734
اخه عروسی نرفته کادو بدم ❓

یا با دخترتون برید یا کلا نرید و بعدا همسرتون بگه ببخشید ما نتونستیم شرکت کنیم چون نمیتونستیم بچه رو تنها بزاریم! 

والا عروسی های ما بدون بچه نیست ولی هیچ بی نظمی و زشتی هم ندیدم. اصلا بچه ها طفلی توی فیلم و مراسم به چشم نمیان، انقدر کوچولو هستن☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا یه عده گارد گرفتن یه چیزی یادگرفتن میگن تاج وتخت پادشاهی ؟ اون داماد کلی پول تالار و آرایشگاه و فیلمبردار و ... داده من عروسی رفتم تمام بچه ها وسط سالن بودن فیلمبردار از دستشون عاصی شده بود موقع حنابندان میز حنا رو احاطه کرده بودن اصلا به بقیه اجازه نمیداند پدر و مادرشون هم که فارغ از جهان بودند 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
2731
اره  اگه دخترمو ببرم از نظر شرعی مشکل داره

ببابا بیخیال شاید اصلا اونا منظورشون این نبود بنظرم الکی دارید فکر میکنید. اینجا زیاد به یه سری حرفا پر و بال دادن و بزرگ کردن و در حد شعار شده و مد وگرنه توی اجتماع مثل قبل لطفا استارتر به تمامی حرفای اینجا تکیه نکن

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
یه دختر ناز ملوس  اصلا شیطونی بلد نیست

اگه شیطون نیست و کنترلش میکنین ببرینش

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 

دعوت کننده بر اساس لیست دعوتیش کارت نوشته و غذا سفارش داده

شما فک کن هر کی یه بچه برداره با خودش ببره چی میشه

ضمنا اگه آدم معتقدی هستی اینم بدون ک اگه میزبان رضایت نداشته باشه و بچه رو ببری بچه هر غذایی ک میخوره مشکل شرعی داره

میشه لقمه حرام

2738
چرا یه عده گارد گرفتن یه چیزی یادگرفتن میگن تاج وتخت پادشاهی ؟ اون داماد کلی پول تالار و آرایشگاه و ...

شاید مراسماتی که شما شرکت میکنید به این شکل خب اولا که پدر مادر باید مراقب باشه.. دوما اینکه مجلسی که به این صورت برگزار بشه ینی خانوادهدعروس داماد خودشون بچه ندارن خواهر برادر بدون بچهاشون میان.. فقط برای غریبه ها ممنوع شده.. یه حرفی بزنید با عقل جور در بیاد خودتونم میدونید هیچ پدر مادری بدون بچه اش نمیره. یا کلا نمیره.. فعلا که در اجتماع داریم میبینیم. شاید تک و توک باش. 

دعوت کننده بر اساس لیست دعوتیش کارت نوشته و غذا سفارش داده شما فک کن هر کی یه بچه برداره با خودش بب ...

وای این حرفارو از کجا در میارید خدایااا تعجب میکنم واقعااا. لطفا شرعی از خودتون حرف در نیارید. خدا نکنه یروزی این چیزا مد بشه 

شاید مراسماتی که شما شرکت میکنید به این شکل خب اولا که پدر مادر باید مراقب باشه.. دوما اینکه مجلسی ک ...

منم گفتم اگر پدر و مادر فارغ از جهان نباشن بچشون رو ببرن این رو هم در نظر بگیرین تعداد غذا به تعداد نفرات لیست هست اگه بچه ها رو دعوت نکرده باشن و غذا کم بیاد نمیشه که یا استارتر نباید برود یا بچش رو نبرد

منم گفتم اگر پدر و مادر فارغ از جهان نباشن بچشون رو ببرن این رو هم در نظر بگیرین تعداد غذا به تعداد ...

اون همکار اقا حتما اطلاع داره این اقا همراه خانوم و دخترش حضور پیدا میکنند.. درضمن توی تمام عروسی ها بغیر از تعداد مهمان ها یه مقدار بیشتر سفارش میگیرن که کم نیاد.. که بعد باخودشونم ببرن عروس داماد

وای این حرفارو از کجا در میارید خدایااا تعجب میکنم واقعااا. لطفا شرعی از خودتون حرف در نیارید. خدا ن ...

منم از واکنش شما تعجب میکنم. دیگه هر کس با این همه امکانات باید احکام کارهای خودش رو بدونه

امام جعفر صادق علیه السلام می فرماید : وقتی برای خوردن غذا دعوت شدید ، فرزند خود را همراه نبرید ، زیرا این کار معصیت بوده و غذا خوردن آن بچه حرام است

وسائل الشیعه ، ج 19 ، ص 11 ، ح 1 .

منم از واکنش شما تعجب میکنم. دیگه هر کس با این همه امکانات باید احکام کارهای خودش رو بدونه امام ...

عجیب بود ولی اگر خود فرد به زبون بیاره مثلا اقای فلانی بچها حضور ندارن بله اون یحرفی ولی وقتی کسی چیزی نگفته خیر. 

2706