2733
2734
عنوان

حسودیه من ب دخترخالم🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 2153 بازدید | 98 پست

وای خدا خودت که خیلییی نازو بانمکییی چرا اعتماد به نفس نداری دختر من نصف قیافه شمارم ندارم ولی خیلی اعتماد به نفس دارمو خودمو خوشگل میدونم قدمم ۱۶۸ سبزه هم نیستی  دماغت عملیه؟ خداییش گرفتیا اسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر خالتم خوشگله..دوتاتون خوشگلین عزیزم

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)
2731
دخترخالم 

خودتو بزار

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
2740
الان17سالشه من 22ام

۱۷؟ انگار بالا ۲۵ بود که 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
2706