2733
2739
عنوان

من خنگول باعث خجالت همسرم هستم آخه یه زن چقدر میتونه..

| مشاهده متن کامل بحث + 1152 بازدید | 33 پست

وقتی دختراتونو افتاب مهتاب ندیده میچپونید کنج خونه نتیجه اش این میشه، دخترای با عرضه، با اعتماد به نفس، با هوش و با تمرکز بار بیارید 

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
نه هنوز به شوهرم میخوام بگم بگو نیاد

به خاطر اشتباه خودت ، یکی دیگه رو ا نون خوردن ننداز. تازه به نظرم مرد با حیایی بوده که رفته تو ماشین نشسته! 

بعد اونها کارشون همینه خیلی این چیزها براشون پیش میاد!  

حالا مگه قراره یه عمر باهاش چشم تو چشم باشی ، اندازه که بزنه میره تو کارگاه می سازه بعد یه روز میاد نصب می کنه و می ره!   تو اصلا می تونی اون روز بری خونه مادرت! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

خو با شوهرت صحبت کن بگو حواسم فلان جا بود اشتباه گفتم یا من درست گفتم اون اشتباه متوجه شده 

از عکس هم چیزی نگو 

عکس دیدنشم عیبی نداره، چون حواست نبوده دیگه. اگه حواست بود یا بیخیال بودی اونموقع جای دعوا داشت😂😅

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲

ول کن بابا منم نقاش آوردم یه بار تو اتاق خواب اونم عکسمو دید مردم عکس عروسیشون تو اینستا می‌زارن اینهمه احساس گناه خوب نیست

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
2740

دیگه پیش اومده بیخودی هرچیزی رو بزرگ نکن

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
وقتی دختراتونو افتاب مهتاب ندیده میچپونید کنج خونه نتیجه اش این میشه، دخترای با عرضه، با اعتماد به ن ...

حالا مگه چی شده ،...امکان داره برای همه پیش بیاد ...بعدشم  هرکسی یه تیپ شخصیتی داره بعضیا زود هول می شن و استرس می گیرن حالاربطی به کنج خونه بودن واینا نداره

منم ب همین دلیل عکس عروسیم رو جمع کردم هر کسی میومد غریب و اشنا بدن نیمه لخت ادمو میبینه

کلی هم پول دادم بابت عکس اون سالها 

کلا عکس عروسی رو بزرگ کردن و ب دیوار زدن اشتباهه 

تازه خیلیم جا میگیره 

الان موندم کجا بزارمش🤐🤐

بزار منم یکی تعریف کنم 

لباسشویی خراب شده بود 

بعد شوهرم با تعمیرکار هماهنگ شده بود بیاد در محل تعمیر کنه 

خلاصه شوهرم نگفت که فردا صبح میاد 

مام صبح ۹ اینا بود خواب بودیم 

تعمیر کار زنگ زد من تو راهم ۵ دقیقه ای میرسم 

دیگه من با سرعت نور داشتم  مرتب میکردم جمع و جور میکرد 

رسید سر خیابون چون نمیشناخت شوهرت رفت سرخیابون منم با چه سرعتی لیوان میشورم 

خودشم با لباس خونه 

خودشم اندامم پره دیگه شوهرم اینو فرستاده خونه خودش تو حیاط نمیدونم چه غلطی میکنی اینکه سلام داد من سکته کردم 

بعد بدبخت برگشت سمت بیرون منم سریع چادر برداشتم اما کامل دید دیگه هیچ شوهرم نفهمید 

خلاصه گفت یه قطعه اش شکسته برم بخرم برگردم حدود ۱۲ میام 

منم بیخبال رو مبل دراز کشیدم 

نگو شوهرم زنگ زده طبقه بالا که مادرش بیاد من تنها نباشم 

تعمیر کار که رسیده اینا درو زدن 

فکر کن من رو مبل لم دادم دیدم یکی قسمت ورودی اومد داخل 

ورودی رو هم پسرم باز کرده بود باز بود 

تعمیر کار که دید من باز سکته زد بدبخت خشکش زد 

بعد که چادر سر کردم اومد رفت داخل چند دقیقه بعد مادرش اومد 

الان تعمیر کار با خودش میگه زنه معلوم نیس با خودش چند چند لختی نشون میده بعد چادر سر میکنه 

منم پیش مادرشوهرم .شوهرمو فحش دادم که چرا بهم نگفته حسابش رو میرسم اونم گفت اشکال ندارع نگو بددل میشه فکرمیکنه چه خبره تو انقدر عصبی شدی ناخواسته بوده 

من خودم تا چند روز حالم بد بود 

بزار منم یکی تعریف کنم  لباسشویی خراب شده بود  بعد شوهرم با تعمیرکار هماهنگ شده بود بیاد ...

وای ببخشید خندم گرفت مرسی از اینکه تعریف کردی ولی تو ماجرای شما مقصر کامل خود شوهر شماست و اون آقا که یه یا لله نمیگه ودقیقا این اتفاق شما اتفاقیه که خیلی وقتا پیش میاد ولی برای من مقصر فقط خودم و مغز نداشتمیم.

2706