2737
2739

ما میخوایم جلو حموم یه کمد کوچولوی ویترین مانند بسازیم تا درش تو پذیرایی پیدا نباشه چون خونم کوچیکه.یه نفرو تو استادکار پیدا کردم اومد همسرم تو ترافیک من تنها دستپاچه شدم پیرمرده هم دستپاچه.دیگه کارو توضیح دادم منم اشتباهی گفتم کمد دیواری  گفت کمد دیواریه اتاقو سایز بزنیم از لحاظ عرضی که آیا میشه اینجا زد یا نه من خنگول الاغ هم عقلم نکشید اولا تو اتاق کمددیواری نداریم ثانیا عکس عروسیم تو اتاقه خلاصه اومد سمت اتاق عکسمو دید دیگه خیلی معذب شدم البته بعدش گفت تاهمسرتون برسه من تو ماشین میمونم ولی همسرم بهش گفت بیا اینم کارگراشو هماهنگ کرد ولی بعدش اعصابم خورد بود به شوهرم نمیتونم بگم چرا نمیخوام بیاد خجالت میکشم معذبم یاد حماقتم میندازه منو چیکار کنم

خوب آخرش درست شد یا نه؟

براچی‌نگرانی ، شوهرت درستشو گفته بسازه یا نه؟

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲

حساس نشو منم سوتی زیاد دادم

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میدونی چیه 

ابدا نباید پیش شوهرت بگی اون پروترمیشه

حالا شده دیگ عب نداره براهمه پیش میاد

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......
2740

پیش میاد دیگه چرا خودتو اذیت میکنی چرا برچسب به خودت میزنی

اهمیت نده و به شوهرتم نگو بیخیال واسه هر کسی ممکنه پیش بیاد اصلا چیز مهمی نیست

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند
چون عکس لباس دکلته عروسیمو دیده معذبم

برای من که تو سالنه 

معلم های پسرم هم که میان خونه باهش خصوصی کار کنن میبیننش

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2706