2737
2734

ارسطو بر این عقیده است که انسان مرکب از ماده و صورت است ماده او همان اجسام شیمیایی است که از آن ساخته شده است لیکن صورت او تمام اموری است که به وسیله آن کلیه این اجسام شیمیایی (اجزائ انسان) تبدیل به موجودی زنده می‌شوند که حس می‌کند و می‌اندیشد پس صورت انسان که عبارت از همان نفس اوست شامل تمام اموری است که انسان را جسمی طبیعی و آلی می نماید از این رو ترکیب میان ماده و صورا انسان یا نفس و بدن ترکیبی اتحادی است

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

یعنی جسم ماده وروح صورت انسان هست 

روح جسم را به تکان درمیاره 

روح وجسم باهم متحدند

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

میگه انسام از ماده مرکب (یعنی جسم خودمون)صورت هم یجورایی معنی سیرت میده(یعنی روحمون)تشکیل شدیم و اینا با هم اتحاد دارن و رابطه بینشونه

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
ن ندارم اصلا تا حالا فلسفه نخوندم این درس بهدشات اعتیاد و روانه

پس من داشتم  

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
2740

بدنت فیزیکی یه خصوصیاتی داره

روحت هم یه خصوصیاتی داره 

ترکیب این دو تا با هم باعث یک سری خصوصیات می شه 

مثلا وسواسی که یه نفر داره یه درصدی اش حاصل ژنتیک طرف هست یه درصدی اش حاصل اون محیط هست در کل ترکیب این محیط و ژن و طرز فکر و تجربه های گذشته است که باعث بروز یه خصوصیت در شما و کم و زیاد بودن اون در شما می شه

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2706