2733
2734

فقط یکبار دیدمش در طول عمرم ..

یک روز رفتیم بیرون و حرف زدیم گفت که پسرخالم پشیمونه و حتی به شوخی گفت بیا با داداشم ازدواج کن من رد کردم فکر کردم شوخی میگه

منم گفتم نه نمیخوام و..

چون مادرم بخاطر مشروب خوریش و نداشتن سطح خانوادگی و تحصیلات یکسان مخالف بود 

مامانم برخورد کرد با خانواده اش ..

حالا دختر خاله اکس ام دیروز منو دید بین کل جمع (دوستام)گفت که سلام زن داداشم 

منظورش چیه ؟

در حال رفتن..
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

خب معلومه شما ردشون کردین اونا هم الان میخوان یه ضربه بهت بزنن

شاید میخواد با داداشش دوست بشی بهد داداشت ولت کنه تا هم صربه بخوری هم با آبروت بازی کنه

وگرنه کسی با رل پسرخاله اش دوست نمیشه

اینجا شرایطم رو میگم چون براگ سخته هر وقت تاپیک میزنم تک به تک به همه بگم😞من یه مادرو یه زن هستم خیلی خیلی عذاب کشیدم اووو بگم تموم نمیشه.ولی بدترینش تشنج دخترم تو شش ماهگی بود شوهرمم مشکل جسمی و اعصاب داره .شوهرم کارگر مشکل ذهنی و جسمی داره. دخترمم تشنج کرده💔شوهرم میتونه راه بره و حرف بزنه ولی از نظر عقلی مشکل داره خیلی مغزش کار نمیکنه هنگ میکنه پخمه اس جسمی هم تا یه کار میکنه میفته ضعیفه نمیتونه زیاد کاری انجام بده.خلاصه زندگیم میشه اینکه من تو یه شهر کوچیک که همه همدیگرو میشناسن تو یه خانواده بد نام به دنیا اومدم...بابام مشکل اخلاقی شدید داشت و داره مشکل مشکل روانی هم داره... مادرم از مجردی سابقه افسردگی داشت وقتی با بابام عروسی کرد بیشتر شد مشکل روانیش جوری که فقط قرص میخورد خواب بود...خلاااصه همه اینا رو میشناختن. هیچ کس از در خونمون رد نمیشد چه برسه به اینکه با من ازدواج کنه...بابام وضع مالیش عالیه.ولی پولی برای ما خرج نمیکرد.فقط دنبال هرزگی و هوس خودش بود..حتا تا پول نواربهداشتی رو نداشتم تو مجردی...با اون همه پولی که بابام داره.... خلاصه هیچ خواستگاری نداشتم. وقتی شوهرم اومد خواستگاریم باهاش ازدواج کردم
2740