2733
2739

مرتیکه پفیوز کارشون باز لنگ شده باز اومدن سراغ من تو بیا کارا بکن تو خواب ببینید که دیگه من براتون فداکاری کنم بی شرم و بی حیا ها چقدر آدم عوضی اومد تو زندگی ما چقدر کوتاه اومدیم اشتباه کردیم باید می‌زدیم دهن آدمای سو استفاده گر خورد آدمای پفیوز که فقط فکر منافع خودشون هستن و می‌خوان خر حسابت کنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
والا مرتیکه پرو ازم بدگویی کردن پشت سرم خیانت بدی تهمت حالا کارشون لنگ‌شده باز پیام میده بیا کارا رو ...

ببین هر چی از دهنت درمیاد بگو بخدا اینا شخصیت ندارن بعد میگن شخصیت خودتونو حفظ کنید ادم نمیتونه جلو یه سریا واقعا خیلی وقیحن

جنگ با خودت از اونجا شروع میشه که میبینی مفت دادی به یه بی ظرفیت شان!
🤣🤣 دمت گرم هی کوتاه اومدیم سواستفاده کردن بیشتر 

😂😂اینقدر کوتاه اومدم جلوی ادمای روانی زندگیم که ازدست خودم عصبی ام

الان باز یادم افتاد

سر صبح فکر کردن به این چیزا ناخود آگاه اعصابتونو ضعیف میکنه کل روزتون خراب میشه

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
2740
ببین هر چی از دهنت درمیاد بگو بخدا اینا شخصیت ندارن بعد میگن شخصیت خودتونو حفظ کنید ادم نمیتونه جلو ...

فک کن یه عالمه براشون رفاقت گذاشتم و زمان و وقت بعد مالکیت کانال دادن به یه دختر دیگه و‌ازم بدگویی کرده بودن پیش دختره یه عالمه برای خود شیرینی  بعد یکسال اومده فک کردم اومده حال خودمو بپرسه میگه اون دختر کار نمیکنه بیا کارای کانال بکن از دیروز دارم فشار میخورم که چطوری فحشش بدم که بره زیر زمین 

فک کن یه عالمه براشون رفاقت گذاشتم و زمان و وقت بعد مالکیت کانال دادن به یه دختر دیگه و‌ازم بدگویی ک ...

قهوه ایش کن بعدم بلاک بهترین جوابهههه

دو روزه اعصابم خرابه

همین که کارش بهت گیر کرده و براش انجام نمیدی بسشه فکرتو درگیر نکن

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
2706