2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
ما نمیدونیم اون مهارتت چی بوده.وقتی تاپیک میزنی ،همه که نظر موافق ندارن .چرا ناراحت میشی؟!

خانمی ترو خدا یه چیزی رو به من بفهمون شاید من قدرت فهمم پایینه بابا من نمیدونم ایشون چی میگه من تو اون تاپیک نظرمو گفتم  میگم منورت چیه میگه پاک کن برو از تاپیکم 

ما نمیدونیم اون مهارتت چی بوده.وقتی تاپیک میزنی ،همه که نظر موافق ندارن .چرا ناراحت میشی؟!

نظر موافق نیست 

برو ببین چی گفته 

اصلا ربطی به مهارت نداشت 

معلوم نیست حالش از کجا خرابه اینجا خالی میکنه با حرفاش

تینا۲۲ساله دانشجوی رشت و دریا، یه سگ هاسکی دارم به اسم  تابستون که بچمه🦁

منم تاپیک قبلتو خوندم به تظرم خودشیفتگی مادرو مادربزرگت به شماهم ارث رسیده والا اون کاربر هم حرف غیر منطقی نزده

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2740
بنظرم ناراحت نشو منم خوندم چیز زیادی متوجه نشدم جز اینکه شما فکر کنم خطاطی میکنی🤔

نه مهارتش چیز دیگه ای بود... اون مهم نیست

واقعا بنظرت یکی بهت بگه توهم زدی هیچ استعدادی نداری و الکی کنکور قبول شدی و استعدادت گیج بودنه نرمال بود برات؟

نظر موافق نیست  برو ببین چی گفته  اصلا ربطی به مهارت نداشت  معلوم نیست حالش از کجا ...

اقا من چی گفتم فقط میگم منظورت چیه من فهمم نسبت به تو پایینه منو بفهمون،بعدشم هرمس ایشونو فهمیده منم بفهمونه  

بنظرم ناراحت نشو منم خوندم چیز زیادی متوجه نشدم جز اینکه شما فکر کنم خطاطی میکنی🤔

بابا قربونت برم من صد تا سوال پرسیدم میگه اینا نیست استعدادم،من یه مرضی دارم بدم میاد آدما با رمز حرف بزنن ایشون فکر کنم میخواد شناسایی نشه مثلا خواست رمزی حرف بزنه ولی اصلا معلوم نیست چی میگه

منم تاپیک قبلتو خوندم به تظرم خودشیفتگی مادرو مادربزرگت به شماهم ارث رسیده والا اون کاربر هم حرف غیر ...

عجب... 

جالبه همه ی کامنتارو ریز به ریز خوندی ولی نظرت اینه

اوکی به توعم حرفایی ک ب من زدو میگم پس باید برات نرمال باشه😁🤝

خیلی گیجی و با توجه به چیزایی ک دیدم گویا هیچ استعدادی نداری معلوم نیست از کجا مدرک گرفتی🤔🫶

نه خب اصلا.. درست نیست این حرفا. 

ببین عزیز دلم اصلا من میگم ببخشید باشه؟ولی شما وقتتو میزاری برای یه تاپیک کلی کامنت میخونو صد نفر هم به استارتر میگن خب منظورت چیه میگه خب دیگه خودتون بفهمین چی میگم،الان شما بودی اعصابت خورد نمیشد؟؟؟

2706