2733
2739

سلام صبحتون پر از شادی.

من چهار پنج روز بود متوجه شدم عفونت واژن دارم اخه ترشحات ابکی داشتم و ببخیشد لباس زیرم بو میداد روستا  بودم نشد برم دکتر امروز اومدم خونه خودم نوبت داشتم برم دکتر که یهو پریود شدم درصورتی که میبایست 12روز دیگه پریود بشم حالا سوالم اینه الان با اینحال که پریودم نیاز هست برم دکتر یا صبر کنم پاک بشم بعد برم؟؟

خیلی میترسم  همش میگم کاش زودتر میامدم میرفتم دکتر میترسم مریضی بدی گرفته باشم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

بزار پریودت تموم بشه بعد برو 

میتونی بعد تموم شدنش هم توی آب و سرکه سیب بشینی برای عفونت و از مترونیدازول پونصد استفاده کنی بمدت ی هفته هر دوازده ساعت 

نترس که با دیگری خو کند او با تو چه کرد که با اون کند🙂
2740

سلام دوست عزیز..لطفا در برو دکتر بهش بگو پریودم ولی شرح حالت رو بهش بده..از نوع ترشح رنگش و بوش ...برات دارو مینویسه میخوری بعد دو هفته که دیگه پاک هم شدی یه اسمیر برات مینویسه برو ببین عفونتت اوکی شده یا نه..همه ی مراجعه ها که به معاینه ختم نمیشه...

ممنون عزیزم که وقت گذاشتی جواب دادی

خواهش میکنم جانم❤️

نگران هم نباش ترشحات تا یحدی عادین و اکثر خانوما دارنش 

فقط حتما موقع پریودی پد و شرتت رو همیشه زود عوض کن و تو خونه شرت نپوش که عامل اصلی عفونته 

و حتماً روز اول پریودی شده لخت شو و اون قسمت رو توی حموم با آب خالی بشور و بعد خشک کن و روز بعدش دوش بگیر 

اکثر خانوما اشتباها فک میکنن نباید موقع پریودی خودشونو بشورن و حموم بزن و عفونت میکنن 

ژل بهداشتی بانوان هم خیلی خوبه خواستی بگیری لافار بگیر قیمتش هم زیاد نیست

نترس که با دیگری خو کند او با تو چه کرد که با اون کند🙂