2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
افتضاح میاد اخمو شدید همش میگه خسته ام مثل برج زهرماره یه کلمه حرفم نمیزنه😭

وقتی اومد زیاددورش نباش .به  کا های خودت برس

بعد بیا کنارش یا  به چای براش ببر یا غذا اماده کن ۲تایی بخورین

درد

وارد میشه بچه هارو بغل میکنه بعدشم خدم بش خسته نباشید میگم میپرم بغلش بد دوباره میره بیرون ساعت ۷ونیم اینا میاد خونه 😐

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
2738
کثافت به من میگه تو خیلی اوسکولی که به عکسا گیر میدی انقدر باهاش دعوا کردم نتیجه نداد بیخیال شدم

میگفتی نه تورو خدا میخوای دختر بیار خونه تا بهت گیر بدم....بیخیال....حالا یه مدت این سردیتو بزار کنار .رابطه رو داشته باش باهاش شاید آدم شد....واقعا مرد دوتا چیز رامش می‌کنه .شکم..رابطه....

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
اخه انقدر از دستش ناراحتم از رابطه بدم میاد سرد شدم

اره دقیقا مشکلتون همینه‌.اول و اخر مشکلات زناشویی همیشه همینجا ختم میشه.

خب گلم خیلی افسزده شدی از پا درمیای اونم خدای نکرده بهت خیانت کنه چکار میخای کنی.یا ببخشش و گذشته فراموش کن یا تمومش کن چون این عذابع برات

اگه نمیتونی طلاق بگیری پس باید زندگیت نجات بدی چاره چیه.....هی روز ب روز سختر میشه اونم  فکردی درست میشه...

2706