2737
2734
عنوان

همراه زایمانم مامانم نبود،🥺

438 بازدید | 39 پست

مامانم رو خودم راضی نشدم بیاد تازه آنژیو کرده بود.به خاطر محیط بیمارستان.جاریم اومد ببینه منو موندش همراه..به نظرتون زشت شد؟کاش میذاشتم مامانم بیادهمه مامانشون بود من جاریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب کاری کردی، مادرتون باید استراحت میکرد.

آفرین به یه همچین زنی که حاضر شده همراهتون بشه👌🏻

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :) 
2738

یه پرستار میگرفتی واسه دوسه روز. نه زشت که نشده ولی خوب اونم احتمالا محبور شده مونده. با یه کادوی ارزون مثلا یه شال یا روسری ازش تشکر کن

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

اینکه بیمارستان بوده..من بعدش تا ۱۰ روز جاریام نوبتی میمومدن پیشم میموندن...خدایا به حق علی هرچی میخوان بهشون بده بچه هاشون چراغ دلشون باشه...من مامانم فوت شده اینکه میگم جاری تازه با وجود دو خواهر ک دارم میگم...بعدش براش جبران میگی گلم نگران نباش

خوب کاری کردی، مادرتون باید استراحت میکرد. آفرین به یه همچین زنی که حاضر شده همراهتون بشه👌🏻

خوب شده بود سرپا بود دیگه...زنگ هم زد بیام پیشت گفتم نه...بنده خدا هم روز اومد بعدش خونم موند پیشم

قدم نورسیده مبارک عزیزم نه زشت نیست دستش دردنکنه خیلی ازش تشکر کن که بدونه قدرشناسی

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
2706