2733
2739

قبل کنکور چند روز ۵ بیدار شدنم عادت کنم اما دیگ بدنم عادت کدده بعد کنکورم خوکار ۵ بیدار میشه حتی اگ ساعت ۲ شب خوابیده باشم بیخوابی پدرمو دراورده

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

وای من شدم مثل پیرزنا

خیلیییی که بخوابم تا ۶ونیم هس.یعنی ساعت ۳ هم بخوابم ۶ونیم بیدارم و در طول روز اصلاا نمیتونم بخوابم

حالا من بیکار بیکارما

اگه کار داشتم تا لنگ ظهر میخوابیدم😑

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡

منم همینم ،دیونه شدم خواب ندارم،خ ضررداره

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام
2740

بگو چیکارکنم شب زود بخوابم؟! 

ساعت پنج صبح عالیه برا بیدار شدن. 

اتفاقا همین رویه رو پیش بگیر و برا زندگیت برنامه بچین. 

الان نمیدونی ولی اینده تاثیر سحرخیزی رو تو زندگیت به وضوح میبینی. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401