2733
2739
عنوان

مرمری ام 🥰🥰🥰++ی دنیااا عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4827 بازدید | 167 پست
خیلی هم عادی هستین شما     از نظر من آخه خودمم خیلی طبیعت رو دوست دارم

عالیه😍😍😍

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دیروز طبیعت رفته بودیم . چطوری چندتا عکس پشت سرهم میرازین من نتونستم

ی دونه لود کردی انگشتتو بزن رو صفحه و بازم عکس بزار

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
مرسی راجبه خودم نظر ندادی عایا من عادی ام😐

شما یک خانم سرزنده و شاد هستی که تجلی خدارو در طبیعت و خلقتش میبینی. نه عادی نیستی چون مثل شما کم هستند. اکثرا خانمها دنبال غیبت و صحبت از مهمانی قبل و عروسی آینده و نوه عمه فلانین اما شما نه 

السلام علیک یا اباعبدالله س💚
2742
شما یک خانم سرزنده و شاد هستی که تجلی خدارو در طبیعت و خلقتش میبینی. نه عادی نیستی چون مثل شما کم هس ...

😍💞 چقدر زیبا گفتی تجلی خدا    واقعا یه مادر شاد بچه هاشم از داشتن چنین مادری احساس خوشبختی می کنند و از لحظه لحظه زندگی لذت میبرند

اطراف اصفهانه عزیزم

خیلی قشنگه🥹🫀

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بِهترین روز زندگیم روزیه که ی وروجک شبیه تو بیاد و این روز وبا هم جشن بگیریم🥺🤰😍🫀                                              دیر بشه ولی حسرت نشه...💔
مرسی🥰 راجبه خودمم نظر بده باتوجه ب متن

منم مثل خودتم با دیدن کوچکترین زیبایی تو طبیعت ذوق میکنم با دقت بهشون نگاه میکنم انگار اولین باره میبینم😍😄 ولی اطرفیانم اینطور نیستن برا همین بیشتر موقعا نشون نمیدم هیجانمو🥲

درخواست دوستی 🚫  گفتند ایام جوانی چه قشنگ است! غم هاو شب و شاپرکش قسمت ما شد...
2740
قلبونت🥰 راجبه منم نظربده عایا من نرمالم یا اونا

فدای تو

معلمومه که تو بیبی ❤

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
شما یک خانم سرزنده و شاد هستی که تجلی خدارو در طبیعت و خلقتش میبینی. نه عادی نیستی چون مثل شما کم هس ...

😍😍😍😍😍

آخجون شد ،  منم از قارچا می خوام چند ساله از نزدیک ندیدم

عکس اولت چقد نازه😍😍😍

منم مثل خودتم با دیدن کوچکترین زیبایی تو طبیعت ذوق میکنم با دقت بهشون نگاه میکنم انگار اولین باره می ...

عزیزم

چه خوب

اصلا اون قارچ ها خیلییی ناز بودن  یه چند تاشم کندم که بچلونم خرت خرت صدا بده کیف کنم ولی همه گ ...

نکن چرا میکنی ،نسلشون منقرض میشه ، 

چیزی را که برای خودمیپسندی برای دیگران هم بپسند،چیزی را که برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند،اینجوری دنیا بهشت میشه.
2706