2733
2739
عنوان

مرمری ام 🥰🥰🥰++ی دنیااا عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4793 بازدید | 167 پست
خونه ام وسط يه محيط جنگليه كه علاوه برهمه اينا اهو خوگوش راكون سنجاب وانواع پرنده هم داريم اوايل برا ...

ی تاپیک بزن عکساشو بذار🥹🫀

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بِهترین روز زندگیم روزیه که ی وروجک شبیه تو بیاد و این روز وبا هم جشن بگیریم🥺🤰😍🫀                                              دیر بشه ولی حسرت نشه...💔
منم دقیقا مثله شمام  پامو بیرون میزارم بالذت به آسمون نگاه میکنم به درختا طبیعت پرنده ها  ...

چه جالب 

اطراف منم خیلی کم اند انگار اکثرا از زندگی شهری لذت بیشتری میبرن

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کجا رفتی اسی ؟

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بِهترین روز زندگیم روزیه که ی وروجک شبیه تو بیاد و این روز وبا هم جشن بگیریم🥺🤰😍🫀                                              دیر بشه ولی حسرت نشه...💔
چه جالب  اطراف منم خیلی کم اند انگار اکثرا از زندگی شهری لذت بیشتری میبرن

من خیلی ازاین عکسارو میزارم استوری اینستام اقوام مسخره میکنن درصورتیکه برای خودم خیلی زیبا و جالبه....

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩
2742
من خیلی ازاین عکسارو میزارم استوری اینستام اقوام مسخره میکنن درصورتیکه برای خودم خیلی زیبا و جالبه.. ...

دقیقا

اونا دوس دارن دائم چیزای لاکچری ببین استوری 

جاهای خاص و باکلاس خوشحالشون میکنه

خب طبیعیه این عکسا بنظرشون مسخره بیاد

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
ولی من عاشق طبیعتم چون دوست دارم قشنگی هاشو عکس میگیرم اگه ن جاهای دیگه بیرون اینور اونور هیچ عکسی ...

منم همه چیم مثل توئ واز چیزهای کوچیک خوشحال میشم و لذت می برم برایم مهم نیست دیگران در موردم چی فکر می کنن 

2740

منم مثل شمام عزیزم.‌ عاشق طبیعت و حیوونا. نزدیکای خونمون یه پارک هست که. خرگوش و مرغ و خروس و غاز و قرقاول و... داره. یه وقتایی با پسرم میریم براشون غذا می‌بریم. ازشون فیلم و عکس میگیریم. دریا که میریم یا رودخونه باید حتما پاهام را به آب بزنم. خیلی حال میده. از کنار رودخونه سنگهای قشنگ را جمع میکنیم. با پسرم در موردشون حرف می‌زنیم و...

منم همه چیم مثل توئ واز چیزهای کوچیک خوشحال میشم و لذت می برم برایم مهم نیست دیگران در موردم چی فکر ...

منم برام مهم نبست😁😁😁

عکسا قشنگه ولی منم علاقه ای ندارم  در حد دیدن همونجا آره قشنگه  ولی عکس ک ذوق و اینا نه

خوبه ک در حد دیدن همونجا ذوق داری

دوستای من کلا هیچ حسی مدارن😅

منم مثل شمام عزیزم.‌ عاشق طبیعت و حیوونا. نزدیکای خونمون یه پارک هست که. خرگوش و مرغ و خروس و غاز و ...

منم هفته ای یکبار رو حتمااا سرمیزنم به باغ پرندگان اصفهان

خیلی خیلی قشنگه لذت میبریم با بچه ها

2706