2733
2739
عنوان

مرمری ام 🥰🥰🥰++ی دنیااا عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4797 بازدید | 167 پست
حسش خوبی گرفتم مرسی 😍😍

قلبونت🥰

راجبه منم نظربده عایا من نرمالم یا اونا

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
وایییی تو داری توی فانتزی ها و ارزوهای من زندگی میکنی کدوم شهری  منو ب فرزند خاندگی قبول کن ق ...

بعد يه مدت برات عادي ميشه چون ما تو ايران زياد حيوان نداريم فكر ميكنيم چيز عجيبيه وگرنه گل ميكاري سنجابا و  اهوها و يه جانوار ديگه هست بهش ميگن گرندهاگ ميان سراغش دقيقا سنجابا همه چي رو از ريشه درميارن اهوهام  بيماري ممكنه منتقل كنن خيلي از ديدنشون هيجانزده نميشم ديگه اما اميدوارم قسمتت بشه چون مشخصه خيلي طبيعت دوستي 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من حتی ساعت ها به خاک گل گیاه و...نگاه میکنم و فقط میگم خدای شکرت  همسرمم همیشه با تعجب به من ...

عزیزم😂

همسر من تا حدودی شبیه خودمه ولی تو جمع بیشتر به صحبت کردن میگذرونه و خیلی بروز نمیده

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
منم دیروز ارزو کردم و فوت کردم  بقیه جوری باتعجب نگا میکردن انگار ادم فضایی دیدن😂 بمن میگن ا ...

بنظر من اگه طبیعت نباشه زندگی مفهومی ندارع...حتی آدم های میلیاردر هم.همیشه برای استراحت بعد شهر گردی ...میرن تو ویلاهاشون تو دل جنگل ،لب ساحل....خب این نشون میده آرامشی که تو این دنیا طبیعت خدا به آدم میده یه لول بالاتر..مثلا من عاشق نماز خوندن تو جنگلم...یا لب ساحل نشستن ذکر خدا رو گفتن.از دیدنشون لذت میبرم.واقعا یه معجزه میبینمشون....

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
2742
بعد يه مدت برات عادي ميشه چون ما تو ايران زياد حيوان نداريم فكر ميكنيم چيز عجيبيه وگرنه گل ميكاري سن ...

همین خراب کاری هاشونم برام لذت بخشه

واقعا خوش بحالت 

تو زندگی میکنی 

چه فایده زندگی شهری و اپارتمان و دود و دم مضخرفش

بنظر من اگه طبیعت نباشه زندگی مفهومی ندارع...حتی آدم های میلیاردر هم.همیشه برای استراحت بعد شهر گردی ...

دقیقا ارامشی ک طبیعت داره هیچ کجای دیگه پیدا نمیشه

اوناروولی کن بی ذوق بودن 

منم همینجوریم وقتی میرم روستای پدری ازدیدن همه چیزذوق میکنم وکلی عکس میگیرم 😂

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
اوناروولی کن بی ذوق بودن  منم همینجوریم وقتی میرم روستای پدری ازدیدن همه چیزذوق میکنم وکلی عکس ...

درستشم همینه🥰🥰🥰🥰

2740
چرا اخه  حتی یکیشون افسرده شده با این ک همههه چیز داره و زندگی خیلی خوبی داره

منم مثل دوستاتم 

دور از جونت وقتی ادم یکبار به معنای واقعی کلمه دلش میشکنه دیگه هیچوقت اون ادم سابق نمیشه

من خیلی شاد و سرزنده بودم خییییلی فراتر از چیزی که تو تتپیک نوشتی مثلا من اگه جای تو بودم اونوقتا مینشستم با گلا تاج گل درست میکردم ، ولی الان از افسرده ها بدترم

خدا کنه تجربش نکنی

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخ آخ داخه‌که‌ی گرانم...رو روو عشقه‌که‌ی جارانم ...
واااییییی چقد عکسات خوشگلــــــن😍 خصوصـا عکس اون شک ...

حالا ک دوس داری ی عالمه قارچ تقدیم تو🥰

منم مثل دوستاتم  دور از جونت وقتی ادم یکبار به معنای واقعی کلمه دلش میشکنه دیگه هیچوقت اون ادم ...

الهی بگردم اخه چرا دلت شکست

چه اتفاقی افتاد

دوستای من تا اونجا ک من میدونم زندگی خوبی دارن هیچ کم و کسری ندارن ولی بازم این مدلین

الهی بگردم اخه چرا دلت شکست چه اتفاقی افتاد دوستای من تا اونجا ک من میدونم زندگی خوبی دارن هیچ کم ...

عزیزم شما ظاهر زندگیشون رو میبینید 

منم در  ظاهر خیلی خوشبختم 

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخ آخ داخه‌که‌ی گرانم...رو روو عشقه‌که‌ی جارانم ...
عزیزم شما ظاهر زندگیشون رو میبینید  منم در  ظاهر خیلی خوشبختم

خب پس مشکلت چیه ک خوشبختیت ظاهریه؟

منم دقیقا مثله شمام 

پامو بیرون میزارم بالذت به آسمون نگاه میکنم به درختا طبیعت پرنده ها 

از هر چیزی عکس میگیرم و لذت میبرم 

اما اطرافم اینطور آدما کمه ... 

کاش یکی مثله شما تو زندگیم بود تا احساس خوشبختی بیشتری میکردم🥲

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩
2706