2733
2734
عنوان

مرمری ام 🥰🥰🥰++ی دنیااا عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4824 بازدید | 167 پست
چه عکسای قشنگییی به به😍😍

مرسی🥰

راجبه خودمم نظر بده باتوجه ب متن

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مثل شمام بیا با هم دوست بشیم 

باشه🥰

چه خوب تو سایت انگار زیادن

دوستای اطراف من خیلی زیادن ولی هیچکدوم عین من نیستن و اکثرا شبیه همن 

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2742
منم شبیه شمام کاش دیروزهمراهت بودم مطمین باش هنوزم همونجاتوطبیعت اتراق کرده بودم  منم بایه پروا ...

چه عالی😍😍😍😍

باشه🥰 چه خوب تو سایت انگار زیادن دوستای اطراف من خیلی زیادن ولی هیچکدوم عین من نیستن و اکثرا شبیه ...

من حتی ساعت ها به خاک گل گیاه و...نگاه میکنم و فقط میگم خدای شکرت 

همسرمم همیشه با تعجب به من نگاه میکنه 

من مثل شمام.عاشق طبیعت حیوونا...دخترم هم ب من رفته...چند روز پیش داش بزور یه بزغاله رو میکشید.یا کنا ...

منم دیروز ارزو کردم و فوت کردم 

بقیه جوری باتعجب نگا میکردن انگار ادم فضایی دیدن😂

بمن میگن از محیط شهر ک خارج میشی انگار میبرنت و یکی دیگه میارن میزارن جات😐

چقدر خوشگل    

مرسییی🥰

نظر راجبه من چیه؟

رفتارام نرماله؟

2740
چ خرابن رفیقات 😂 (مث ماشین که خرابه اصطلاحه منه وقتی یکی یکاریو خوب انجام نمیده میگم خراب شده) &nbs ...

😅😅😅😅😅

خونه ام وسط يه محيط جنگليه كه علاوه برهمه اينا اهو خوگوش راكون سنجاب وانواع پرنده هم داريم اوايل برا ...

وایییی تو داری توی فانتزی ها و ارزوهای من زندگی میکنی

کدوم شهری 

منو ب فرزند خاندگی قبول کن قول میدم دخترخوبی باشم😢

بعضیا خیلی بی ذوقن.  قبول دارم.  منم با اینجور آدما اصلا نمی تونم ارتباط بگیرم

من هر کی دو اطرافم دیدم همونجوری بوده

حسش خوبی گرفتم مرسی 😍😍

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
دوستات دلمرده شدن  خدا رو شکر که دلت شاده و ان شاءالله همیشه شاد بمونه

چرا اخه 

حتی یکیشون افسرده شده با این ک همههه چیز داره و زندگی خیلی خوبی داره

2706