2737
2739
عنوان

نامزدیم سر این موضوع به هم خورد

665 بازدید | 30 پست

توی پیج اینستای نامزدم دو تا پیج ترک اعتیاد دیدم اومد خونه مون گفتم اینا چیه عصبانی شد و برگشت گفت جاسوس فضول به تو چه ..تقصیر مادرم بود تو رو برام انتخاب کرد ..همین فضولیا رو کردی طلاقت دادن ..من مطلقه هستم اون پسر بود من ۳۰ سالمه اون ۴۰ ..پاشو بدون خدافظی از خونه مون رفت بیرون گفت همه چی بینمون تموم شد ..فرداش برام قلب و پست و عاشقانه فرستاد جواب ندادم و انگشتر و کل وسایلشون رو پس فرستادم ..الان بعد از گذشت شش ماه مادرش دوباره واسطه فرستاده میگه پسرم پشیمونه از رفتارش بزار دوباره بیاییم خواستگاریت ..به نظرتون قبول کنم یا نه؟؟با ذکر دلیل لطفا

دنوناش مصنوعی بود به خاطر سو مصرف الکل ..کبدش هم داغون بود فک کنم سیروز کبدی داشت ..خونه نداشت یه مغازه داشت زیر خونه ی مادرش تنظیم موتور ماشین میکرد ..فقط یه پراید داشت ..روزی دو بسته سیگار هم میکشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

🤔🤔🤔🤔مگه بی شوهر موندن چشه که میخواستی زن این بشی ؟ اینم دوسال دیگه یا کبدش از کار میوفتاد یا سرطان میگرفت بیوه میشدی 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

خیر چون دهنش چاک و بست نذاره الانم رفتن دورارو زدن دیدن هیشکس اندازه شما خوب نبوده براشون باز اومدن سراغت 

بعدم سلامت روان و جسمم نداره دو فردا دیگه مریض میشه مجبور میشی خودت بری کار کنی خرج دوا دکتر اونم بدی

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

همین یه برخوردش کافیه نیاز به تردید نداره. 

اصلا خودتوت را گرفتار نکنید. شما یک بار تجربه دارید دیگه باید بدونید چقدر یه اشتباه تاوان سنگین داره. 

مراقب خودتون و انتخابهاتون باشید. 

اصلاااااا ها ینی اصلااا دیگه قبول نکن.یه مدت باهاش بودید سرریه موضوع که میتونسته درست توضیح بده اون رفتارو داشت احتمالا دارو ترمادولی چیزی مصرف داشته بی دلیل نیست.. احتمالا پنهان کاری داشته و رفتار زشت و سخیف و این بیماری ها... مرد باید حداقل اگر بداخلاقی تا حدی ولی حداقل بدنش سالم باشه.. دلخوش نکن و رد کن دیگه جواب نده

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2706