2737
2739
عنوان

سختگیری وحشتناک من😞😑

491 بازدید | 13 پست

تو تاپیک هام هست اونی که دیوانه وار عاشقم بود منم دیگه بهش حس پیدا کردم بخاطر بچه بازی و مخالفت خونواده اون رابطمون تموم شد

و هنوز خیلییی ناراحتم

اصلا هیچوقت قصد ازدواج نداشتم تا وقتی با این پسره آشنا شدم و خبلی جاها میگفتم بهم نمیرسیم 

اما یه مشکل اساسی دارم اینه که خیلی سختگیرم واسه هرکسی که بخواد حتی پیشنهاد آشنایی بده یا خواستگارای سنتی ریز به ریز مسائل برام مهمه از اول گارد دارم میدونم گل بی عیب خداست خودمم کلی مشکل دارم ولی نمیتونم با این اخلاقم کنار بیام

دیروز هم یکی رو رد کردم بهم گفت انشالله اونی که بهتر از منه پیدا کنی خودش رو کلی نفرین کرد دلش شکست😞

میدونم اونایی که سخت تر میگیرن انتخابشون از همه بدتر میشه آخری

میترسم مثل شیرین بشم سلمان تحفه رو خواست آخرش

چیکار کنم؟؟؟

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه سنتی راه میدم نه بخاطر شرایط خونوادم جوری بزرگ شدم که آشنایی هم نمیشه یعنی قبول نمیکنن با پسری حرف بزنم😂😂

از این موضوع بگذریم خودم هم به فکر ازدواج نیستم اما این سختگیری و خیلیییی مقاومت اذیتم میکنه میگم حالا مگه خودم چی دارم اینجوری میکنم🤦🏻‍♀️

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
2742
اره عزیزم اینحوری نکن مث شیرین میشی  تجربه ی خودمم همینه

نمیتونم الان بدتر هم شدم

مثلا میترسم بگن اون همه خوب رو رد کرد الان انتخابش رو ببینید

میدونم اخلاقم بده ولی چاره ندارم هیچکی به دلم نمیشینه

2740
یاد خواهر شوهر خودم افتادم خداییش با یکی ازدواج کرده چشم فامیلو کور کرده تو عید یه قوطی شیرینی اورده ...

تو رو خدا نترسون😞😑من خودم دلم شکسته الان واسه این پسره که رد کردم دارم آتیش میگیرم

گفت به خدا همه تلاشم کردم دیگه نمیدونم چجوری نشونت بدم(من از طرف خونوادم خیلییی توجه و محبت دیدم)یجورایی این نمیتونه توقع منو برآورده کنه خیلی زیاده خواهم

اینجوری خودتو ایندتو نابود میکنی

مشاوره درستش میکنه؟؟چیکار کنم آخه

چه جوری یاد خواهر شوهرت افتادی؟ ربطی به موضوع نداشت!

میگه اونم سختگیر بوده مثلا کسی که انتظار نداشته باهاش جور شده

الان این سومین تاپیکیه که در مورد سختگیری خواستگار خوندم همه شون هم تقریبا محتواشون یکی بود... جریان ...

جریانی نیست منم اون تاپیک دیدم گفتم مشکل خودمم بذارم راه حلی پیدا کنم