2733
2739
عنوان

دوستی

145 بازدید | 16 پست

سلام من با پسری ۴ سال تو رابطه هستم خیلی وقت همش دعوا داریم سر اینک چرا مادرشو نمیاره منو معرفی کنه و این اقا اصرار داره ک عاشق من و هیچ وقت ولم نکرد و میگه بخاطر من از خیلی چیزا گذشته و ی بارم ک جدی کات کردم شماره منو داد مادرش و تماس گرفتو قرار گذاشت باز نیورد الانم گفته میارم تا اخر اردیبهشت نمیدونم چیکار کنم از طرفی رابطه سمی شده و عاشقشم از طرفی خیلی اذیتم ک ایا میاره نمیدونن چیکار کنم.قبلا تصمیم به مهاجرت داشت و ولی خودش بخاطر تنبلبش نرفته و میگه بخاطر تو گذشتم از رفتم شما باشین باور میکنین.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من به هیچ پسری رو ندادم تا بیان خواستگاری 

این دوستی ها رو نمی فهمم! 

ارزش دختر بیشتر از اینه. بهشون رو نده

تو باید ناز کنی و اونا درخواست. نه اینکه تو منتظر باشی

تازه گناه هم هست 

در دنیا چیزی از امام زمان مهمتر نیست🩷
2728

نه معلومه باور نمیکنم. بعد از ۴ سااال، این نوع رابطه سرانجامی نخواهد داشت. پسر اگر کسی رو بخواد تمام سعیشو میکنه زودتر به دستش بیاره یا لااقل دلگرمش کنه . بعد از این همه سال رابطتون در چه حده؟ چون معمولا دو نفر از لحاظ ... هم درگیر میشن

2740
نه معلومه باور نمیکنم. بعد از ۴ سااال، این نوع رابطه سرانجامی نخواهد داشت. پسر اگر کسی رو بخواد تمام ...

خیلی صمیمی بود الان کلی دعواس سر همین ک نمیخوای حدقل بگو .میگه من حقوقم کمه

اگه نیورد به روش نیارمو کات کنم؟بزارم خودش بفهمع؟

قطعا اگه نیاورپ کات کن، چار سال چیز کمی نیست 

ضمنا قول داده تا اخر این ماه، حرفشو جدی بگیر که گفته اخر این ماه مادرمو میارم، قاطع برخورد کن

2706