2733
2739

؟

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

طلایی و قهوه ای بهش میان

کیف و کفش چی؟

استخونی مایل ب کرم دارم

خوب میشه با پلنگی؟

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......
2728
کیف و کفش چی؟ استخونی مایل ب کرم دارم خوب میشه با پلنگی؟

آره قشنگه

کیف هم اگه با کفشت ست باشه خوبه

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :) 
آره قشنگه کیف هم اگه با کفشت ست باشه خوبه

ممنونم گلی

کیف و کفش چی؟ استخونی مایل ب کرم دارم خوب میشه با پلنگی؟

به عنوان تجربه گوشه ذهنت نگه دار 

قسمتی از پوشش که شلوغه رو باید با قسمتی که ساده س کامل کنی 

مثلا مانتو شلوغ و طرحداره شال و شلوار یا کیف  و کفش ساده

مانتو یا لباس ساده بقیه ی اجزای پوشش شلوغ و طرحدار 

حتی همه اجزای پوشش ساده هم میشه

اما همه ی اجزای پوشش طرحدار نمیشه

مثلا الان شما پیراهن پلنگی بپوشی بهتره بقیه پوششت ساده باشه مثلا شال و کیف و کفش همون کرم استخونی عالیه  

لطفا قبل از ازدواج از صحت معیارهای خودتون مطمئن باشید چون بعد از ازدواج در همون حد یا کمتر میتونید توقع داشته باشید نه بیشتر خیلی خوشحالم که حال دلت خوبه ولی وقتی استارتر داره درباره یه مشکلی جزجز میکنه نگو و منی که این مشکل رو ندارم چون نه راهنمایی محسوب میشه نه دلداری ،تازه خودتم رو چشم میندازی.😒لطفا وسط تاپیک دیگران تاپیک نزنید😬اگر بر اساس عنوان از موضوع تاپیک خوشتون نمیاد یا مخالفین وارد نشین مگر به قصد خیرخواهی راهنمایی کنید. 😇ببخش که درخواست دوستی نمی پذیرم🛑 حمل بر بی ادبی نشه توی تاپیک خودتون تک کنید راجع به اون موضوع صحبت کنیم 😅از سال ۹۳ خواننده خاموش بودم و قدیمی محسوب میشم🥰 
2740
به عنوان تجربه گوشه ذهنت نگه دار  قسمتی از پوشش که شلوغه رو باید با قسمتی که ساده س کامل کنی&n ...

ممنونم قشنگم مفید بود.

اره بقیه چیزام همراه پلنگی تک رنگو سادس