2737
2734

شوهرم بردشون بود مراسمی بعد گفت اگ چیزی پختی بده یکم براشون ببرم بعد من قیمه درس کرده بودم ولی کم بود اندازه خودمون بود ۴ دونه گوشت کوچولو و خورشت گذاشتم و دوبشقاب برنج بعد جاریم گف اونجا بودیم مادرشوهرم کولی بازی دراورد یا نمیداد غذا بیاره یا یکم گوشت میذاشت تو غذا این چیه اورده چقد پشیمونم از بردن غذا خودمم اصلا نخوردم گفتم بدم برا اونا ، چون قصد داشتیم جایی بریم شبش گفتم کم بزارم نمونه

🙃و خدایی مهربان تر از حد تصور🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جاری فتنه گر مادرشوهر بی چشم و رو😏

خیلی کاش اصلا نمیبردم من دلم سوخت گفتم اونجا بودن چیزی نپخته حالا یکم میدم میبرم حالا برنجشم زیاد بودا

2740
عزیزم خوب از قبل شوهرت گفته غذا بیشتر بزار  کار جاریتم درست نبوده میاد دو به هم زنی میکنه حواس ...

ن از قبل نگفته بود همین ک رسید خونه گف منم غذام پخته بود

از کار مادرشوهرت زشت تر جاریت بوده که اومده گذاشته کف دستت دیگه از این کارا نکن من خودم اگر غذا به ا ...

اخه دوبشقاب برنجم بوده والا خورشتم زیاد بودفقط گوشتش کم بود ۴ تیکه بود

جاری شما چه بدجنس شماهم دیدی مادرشوهرتوبگو واسه خودمون پختم ومیخواستم نمونه شوهرم گفت مامانم بیرون بوده شام ممکنه نپخته و....شایدبیچاره پیش خودشون یه حرفی زده وپیش اون عروس خواسته بگه گوشت قیمهدکمه وانتظارنداشته باشن

گاهی انسانم آرزوست
2706